Grupa WordPress Dla Każdego

Wszystkie osoby zainteresowane nauką WordPressa zapraszamy także do dołączania do naszej grupy „WordPress Dla Każdego” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.

Poza standardową wymianą doświadczeń i spostrzeżeń, (prawie) każdego dnia dyskutujemy na określony temat przewodni (np. wtyczki SEO, problemy z WordPressem, bezpieczeństwo itp.).

Po dołączeniu do grupy mile widziane napisanie kilku słów o sobie i o tym do czego używasz WP. Można podzielić się linkiem.

Grupa przeznaczona raczej dla osób początkujących, ale mile widziane są także osoby z większym doświadczeniem.

Zapraszamy do dołączania.

Podobne wpisy

 • Szablony dla blogów modowychSzablony dla blogów modowych Zestawienie 15 profesjonalnych szablonów (motywów) WordPressa dla blogów modowych - wejdź i znajdź idealny szablon dla siebie! W kolekcji znajdziesz zarówno motywy płatne jak i darmowe.
 • Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017 Termin: 6-7 maja 2017 w godzinach 9 - 17 Miejsce: Warszawa Centrum Fundacji Aktywizacja ul. Narbutta 49/51 02-529 Warszawa Rejestracja na szkolenie - kliknij tutaj Ostatnie wolne miejsca - zapraszamy do rejestracji. Opis szkolenia: Naucz się samodzielnie tworzyć strony […]
 • Nowy dział – blogNowy dział – blog Oprócz kursu dla początkujących dostępnego w serwisie postanowiliśmy stworzyć dział blog w którym będą publikowane różne wpisy na temat WordPressa.
 • Podstawowe funkcjonalności WordPressaPodstawowe funkcjonalności WordPressa WordPress jest potężnym narzędziem między innymi dlatego, że można do niego doinstalować wtyczki rozszerzającego jego funkcjonalność praktycznie w nieograniczonym zakresie. Jednak sam w sobie, zaraz po instalacji, również posiada wiele użytecznych opcji.
 • Co to jest pozycjonowanie?Co to jest pozycjonowanie? Czym jest pozycjonowanie stron www, co wpływa na wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz co daje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania?
 • Darmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolioDarmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolio Zestaw trzech darmowych motywów tematycznych od Template Monster - za ich pomocą zrobisz stronę restauracji, firmy doradczej lub portfolio fotograficzne. Wszystkie motywy są responsywne i przyjazne SEO.

2 Komentarze(-y)

 1. 12 lutego 2016    

  Jestem z wami 🙂

 2. 16 lutego 2016    

  Coraz częściej myślę o przeniesieniu się z bloggera na wordpressa, zwłaszcza że i tak buduje się moja strona na własnym hostingu, ale kompletnie nie wiem, jak to zrobić – stronę pisze mi informatyk od podstaw, a bloga chciałabym podłączyć pod nią i system wordpress – da się?

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.