Szablony dla blogów modowych

Zapraszam do zapoznania się z kolekcją 15 szablonów dedykowanych blogom modowym. Wszystkie szablony są skonstruowane w taki sposób, aby największą uwagę przykuwało to, co w blogach modowych najważniesze – zdjęcia stylizacji.

Wszystkie szablony można wykorzystać prowadząc bloga w oparciu o WordPress. Jeżeli masz bloga na innej platformie zachęcam Cię do przeniesienia bloga właśnie na WordPressa. Daje on wielkie możliwości i na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji.

Jeżeli chcesz nauczyć się tworzenia bloga w WordPressie od podstaw zapraszam na mój darmowy kurs – http://wpwizard.pl/kurs-wordpress/


 

Yosemite – MyThemeShop

MyThemesShop - Yosemite

Florence – ThemeForest

ThemeForest - Florence

Fashion Blog – TemplateMonster

Template Monster - Fashion Blog

Fashion – Template Monster

Template Monster - Fashion

Ellie Jane Gold – Creative Market

Creative Market - Ellie Jane

Editorial Avenue – Creative Market

CreativeMarket - Editorial Avenue

Janice – MojoThemes

MojoThemes - Janice

Egret – MojoThemes

8MojoThemes-Egret

Delirium – Mojo Themes

MojoThemes - Delirium

Grateful – ThemeForest

Grateful - Theme Forest

InFashion – ThemeForest

InFashion - ThemeForest

Silk – Creative Market

Silk - Creative Market

Rosemarie – Creative Market

Rosemarie - Creative MarketSilvia – Theme Junkie

 

Silvia - Theme Junkie

Oblique – Fly Free Media

Oblique - Fly Free Media

 

Podobne wpisy

  • Darmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolioDarmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolio Zestaw trzech darmowych motywów tematycznych od Template Monster - za ich pomocą zrobisz stronę restauracji, firmy doradczej lub portfolio fotograficzne. Wszystkie motywy są responsywne i przyjazne SEO.
  • Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017 Termin: 6-7 maja 2017 w godzinach 9 - 17 Miejsce: Warszawa Centrum Fundacji Aktywizacja ul. Narbutta 49/51 02-529 Warszawa Rejestracja na szkolenie - kliknij tutaj Ostatnie wolne miejsca - zapraszamy do rejestracji. Opis szkolenia: Naucz się samodzielnie tworzyć strony […]
  • Nowy dział – blogNowy dział – blog Oprócz kursu dla początkujących dostępnego w serwisie postanowiliśmy stworzyć dział blog w którym będą publikowane różne wpisy na temat WordPressa.
  • Grupa WordPress Dla KażdegoGrupa WordPress Dla Każdego Wszystkie osoby zainteresowane nauką WordPressa zapraszamy także do dołączania do naszej grupy "WordPress Dla Każdego" na Facebooku. Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.
  • Podstawowe funkcjonalności WordPressaPodstawowe funkcjonalności WordPressa WordPress jest potężnym narzędziem między innymi dlatego, że można do niego doinstalować wtyczki rozszerzającego jego funkcjonalność praktycznie w nieograniczonym zakresie. Jednak sam w sobie, zaraz po instalacji, również posiada wiele użytecznych opcji.
  • Wordpress.comWordPress.com Czym się różni wordpress.com od wordpress.org? Podstawowe informacje na temat usługi wordpress.com oraz porady które rozwiązanie lepiej wybrać.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.