Nowy dział – blog

Oprócz kursu dla początkujących dostępnego w serwisie postanowiliśmy stworzyć dział blog w którym będą publikowane różne wpisy na temat WordPressa nie stanowiące jednej spójnej całości. Będą to ciekawostki o WordPressie, kolekcje szablonów, opisy wtyczek, pomysły na treść itp.

Zatem… zapraszamy do śledzenia naszego Bloga!

WordPress Blog

Podobne wpisy

  • Szablony dla blogów modowychSzablony dla blogów modowych Zestawienie 15 profesjonalnych szablonów (motywów) WordPressa dla blogów modowych - wejdź i znajdź idealny szablon dla siebie! W kolekcji znajdziesz zarówno motywy płatne jak i darmowe.
  • Grupa WordPress Dla KażdegoGrupa WordPress Dla Każdego Wszystkie osoby zainteresowane nauką WordPressa zapraszamy także do dołączania do naszej grupy "WordPress Dla Każdego" na Facebooku. Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.
  • Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017Szkolenie WordPress Warszawa 6-7.05.2017 Termin: 6-7 maja 2017 w godzinach 9 - 17 Miejsce: Warszawa Centrum Fundacji Aktywizacja ul. Narbutta 49/51 02-529 Warszawa Rejestracja na szkolenie - kliknij tutaj Ostatnie wolne miejsca - zapraszamy do rejestracji. Opis szkolenia: Naucz się samodzielnie tworzyć strony […]
  • Podstawowe funkcjonalności WordPressaPodstawowe funkcjonalności WordPressa WordPress jest potężnym narzędziem między innymi dlatego, że można do niego doinstalować wtyczki rozszerzającego jego funkcjonalność praktycznie w nieograniczonym zakresie. Jednak sam w sobie, zaraz po instalacji, również posiada wiele użytecznych opcji.
  • Dodawanie komentarzyDodawanie komentarzy Opis procesu dodawania komentarzy, zastosowanie tagów HTML w komentarzach, ustawienia publikacji komentarzy.
  • Ustawienia czytaniaUstawienia czytania Informacje na temat ustawień czytania - co wyświetla strona główna, liczba postów na jednej podstronie, ustawienia RSS, widoczność dla wyszukiwarek.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.