Dodawanie motywu

Jeżeli chcesz dodać nowy motyw do swojej instalacji WordPressa, przejdź do zakładki Wygląd > Motywy, a następnie wybierz opcję „Dodaj nowy”.

Motywy

Motywy możesz wybierać z oficjalnego katalogu WordPressa, a także wgrywać wersje instalacyjne motywów bezpośrednio ze swojego komputera.

Jeżeli chcesz zainstalować motyw z oficjalnego katalogu WordPressa, wystarczy, że go znajdziesz, używając wyszukiwarki lub filtrów, najedziesz na niego kursorem i klikniesz przycisk „Zainstaluj”. Po automatycznej instalacji, będziesz mógł motyw podejrzeć na żywo i włączyć na swojej stronie.

Jeżeli posiadasz motyw z innego źródła (lub z oficjalnego katalogu WordPressa, ale ściągnięty na dysk), możesz go dodać wybierając opcję Dodaj nowy > Wyślij motyw na serwer.

Podobne wpisy

 • Jak znaleźć i wybrać motyw?Jak znaleźć i wybrać motyw? Porady jak znaleźć idealny motyw i na jakie elementy zwrócić uwagę podczas jego wyboru. Porównanie motywów darmowych i płatnych.
 • Strony z szablonami do WordPressaStrony z szablonami do WordPressa Lista najpopularniejszych serwisów oferujących szablony do WodPressa zawierająca nazwę, adres, ceny, liczbę motywów oraz rodzaje motywów do wyboru.
 • Instalacja wtyczekInstalacja wtyczek Informacje na temat instalacji wtyczek - z oficjalnego repozytorium WordPressa i z dysku komputera.
 • Aktualizacja motywówAktualizacja motywów Kilka słów na temat aktualizacji motywów - automatycznej oraz ręcznej, a także porady jak ją bezpiecznie i krok po kroku przeprowadzić, czyli aktualizacja motywów bez tajemnic 🙂
 • Zarządzanie wpisamiZarządzanie wpisami Informacje na temat zarządzania, kasowania, filtrowania, wyszukiwania i edytowania dodanych wcześniej wpisów.
 • Profil użytkownikaProfil użytkownika Możliwości personalizacji i edycji profilu użytkownika - włączanie i wyłączanie różnych opcji, dane kontaktowe, notka biograficzna, zmiana hasła itp.

2 Komentarze(-y)

 1. Jacek Jacek
  19 marca 2016    

  u mnie nie ma przycisku dodaj – więc jak dodać ????

  • Agnieszka Ciborowska Agnieszka Ciborowska
   19 marca 2016    

   Czy na pewno ma Pan WordPressa ORG, a nie COM?

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.