Eksport

W zakładce Eksport można wyeksportować treści ze strony do pliku XML. Do wyboru jest kilka możliwości:

  • eksport wszystkich treści (wpisy, strony, komentarze, własne pola, terminy, menu oraz rodzaje wpisów),
  • eksport wpisów (wszystkich lub wybranych – można wybrać autora, kategorię, zakres dat oraz stan publikacji),
  • eksport stron (wszystkich lub wybranych – można wybrać autora, zakres dat oraz stan publikacji).

Po wybraniu odpowiednich opcji, klikamy przycisk „Pobierz plik eksportu” i zapisujemy plik XML na komputerze. Następnie można go użyć do importu treści na inną stronę wykonaną w systemie WordPress.

eksport w WordPressie

Podobne wpisy

  • ImportImport Opis narzędzi umożliwiających import wpisów i komentarzy, a niekiedy również użytkowników, kategorii, tagów i własnych pól z innych popularnych platform do blogowania.
  • Zarządzanie stronamiZarządzanie stronami Informacje na temat zarządzania wcześniej dodanymi stronami - szybka edycja, usuwanie, masowe działania.
  • Zarządzanie wpisamiZarządzanie wpisami Informacje na temat zarządzania, kasowania, filtrowania, wyszukiwania i edytowania dodanych wcześniej wpisów.
  • Style CSSStyle CSS Czym są style CSS i jak korzystać z opcji Custom CSS w WordPressie - kilka słów wstępu dla początkujących.
  • Tworzenie menuTworzenie menu Jak stworzyć nowe menu i je dostosować do własnych potrzeb. Dodawanie i edycja poszczególnych odnośników.
  • Aktualizacja rdzeniaAktualizacja rdzenia Jeżeli Twój WordPress wymaga aktualizacji, zostaniesz o tym poinformowany poprzez specjalny komunikat wyświetlający się w górnej części panelu administracyjnego. W tym wpisie podpowiadamy jak przejść przez proces aktualizacji (automatycznej lub ręcznej).

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.