Gravatar

Serwis GravatarGravatar.com to serwis, dzięki któremu możesz ustawić jednorazowo swój avatar i później korzystać z niego w wielu zintegrowanych z nim serwisach (między innymi wszystkie strony i blogi oparte o WordPress). Za każdym razem, gdy komentujesz lub publikujesz wpis, Twój gravatar pojawi się automatycznie na podstawie podanego adresu email.

Domyślna wielkość gravatarów wynosi 80×80 pikseli.

Komentarz z Gravatarem

Co może znajdować się w gravatarach poszczególnych kategorii:

 • G – nic kontrowersyjnego ani niepokojącego;
 • PG – niegrzeczne gesty, prowokacyjnie ubrane osoby, łagodne przekleństwa i niezbyt brutalna przemoc;
 • R – nagość, przemoc, mocne wulgaryzmy, narkotyki;
 • X – sceny seksu, brutalna przemoc.

Podobne wpisy

 • Bezpośrednie odnośnikiBezpośrednie odnośniki Informacje na temat ustawień bezpośrednich odnośników - format adresu url wpisu, znaczniki oraz aliasy kategorii i tagów.
 • Ustawienia dyskusjiUstawienia dyskusji Informacje na temat ustawień dyskusji - ustawienia komentarzy, pingbacki i trackbacki, obrazki profilowe.
 • Ustawienia mediówUstawienia mediów Informacje na temat ustawień mediów - wielkości obrazków (miniatura, średni i duży rozmiar), przycinanie miniatury, porządkowanie plików w katalogach na serwerze.
 • Ustawienia czytaniaUstawienia czytania Informacje na temat ustawień czytania - co wyświetla strona główna, liczba postów na jednej podstronie, ustawienia RSS, widoczność dla wyszukiwarek.
 • UstawieniaUstawienia Informacje ogólne na temat dostępnych ustawień w WordPressie, dzięki którym można dostosować różne szczegóły konfiguracji strony.
 • Ustawienia ogólneUstawienia ogólne Informacje na temat ustawień ogólnych - format daty i godziny, strefa czasowa, pierwszy dzień tygodnia, język witryny, tytuł i opis witryny, członkostwo.

1 Komentarz

 1. 15 lutego 2016    

  Witam !Wreszcie ktoś prostym językiem wyjaśnia trdune zagadnienia !( jak na razie dla mnie )Robisz to świetnie ! Tak trzymać ! Myślę,że z Twoją pomocą coś wreszcie konkretnego zrobię- a są wielkie chęci.Serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.