Instalacja wtyczek

Jeżeli chcesz dodać nową wtyczkę do swojej instalacji WordPressa, przejdź do zakładki Wtyczki > Dodaj nową.

Instalacja wtyczekWtyczki możesz wybierać z oficjalnego katalogu WordPressa, a także wgrywać wersje instalacyjne wtyczek bezpośrednio ze swojego komputera.

Jeżeli chcesz zainstalować wtyczkę z oficjalnego katalogu WordPressa, wystarczy, że ją znajdziesz, używając wyszukiwarki lub tagów, i klikniesz przycisk „Zainstaluj”.

Po automatycznej instalacji będziesz mógł włączyć wtyczkę.

Jeżeli posiadasz wtyczkę z innego źródła (lub paczkę instalacyjną wtyczki pochodzącego z oficjalnego katalogu wtyczek WordPressa, ale ściągniętą na dysk), możesz ją dodać, wybierając opcję Wyślij wtyczkę na serwer.

Wordpress Instalacja Wtyczek

Podobne wpisy

  • Wtyczki ułatwiające promocję wydarzeń (wtyczki eventowe)Wtyczki ułatwiające promocję wydarzeń (wtyczki eventowe) Kilka ciekawych wtyczek ułatwiających promocję wydarzeń na stronie internetowej lub blogu. Wtyczki przydatne będą w szczególności osobom, firmom i organizacjom będącym organizatorami wydarzeń, ale również tym, którzy często uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach i chcą ten fakt […]
  • Dodawanie motywuDodawanie motywu Jak dodać nowy motyw do swojej instalacji WordPressa - z dysku własnego komputera lub z repozytorium.
  • Zarządzanie wtyczkamiZarządzanie wtyczkami Zarządzanie już zainstalowanymi wtyczkami - włączanie, wyłączanie, usuwanie i aktualizowanie.
  • WtyczkiWtyczki Czym są wtyczki (ang. plugins) i gdzie ich szukać.
  • Jak znaleźć i wybrać wtyczkę?Jak znaleźć i wybrać wtyczkę? Porady jak znaleźć wtyczkę idealnie dopasowaną do potrzeb oraz na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru.
  • Wtyczki ułatwiające zbieranie funduszyWtyczki ułatwiające zbieranie funduszy Zestawienie kilku ciekawych wtyczek ułatwiających zbieranie funduszy. Wtyczki przydatne będą w szczególności dla twórców stron organizacji pozarządowych.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.