Problemy z aktualizacją

Aktualizacje niekiedy powodują problemy z działaniem strony. Oto najczęstsze z nich:


W panelu administracyjnym cały czas wyświetla się komunikat o nieudanej aktualizacji („Briefly Unavailable for Scheduled Maintenance”).

Najprawdopodobnie,j w wyniku przerwanej lub niedokończonej aktualizacji, na serwerze pozostał plik .maintenance tworzący się tymczasowo podczas procesu automatycznej instalacji. Zaloguj się na serwer FTP i skasuj plik .maintenance, znajdujący się w katalogu głównym WordPressa. Jeżeli nie widzisz tego pliku, włącz w swoim kliencie FTP opcję wyświetlania plików tymczasowych.

Strona nie działa prawidłowo? Sprawdź wtyczki!

Powodem wielu błędów po aktualizacji są wtyczki, które przestały być kompatybilne z najnowszą wersją WordPressa. Aby sprawdzić, która wtyczka powoduje problem, wyłącz je wszystkie, a następnie włączaj po kolei każdą z nich i sprawdzaj działanie strony.

Jeżeli na Twojej stronie wystąpiły inne problemy z aktualizacjami, koniecznie daj znać w komentarzu i napisz jak sobie z nimi poradziłeś!

wordpress-problemy-z-aktualizacja

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

„WordPress dla początkujących” – nowa książka już w sprzedaży!

Szkolenie – Warszawa 9 grudnia 2017

Termin:

9 grudnia 2017 w godzinach 9 - 17

Miejsce:

Warszawa

Opis szkolenia:

Stwórz samodzielnie swoją stronę internetową w pod okiem trenera podczas szkolenia "Strona internetowa w WordPressie". Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Szkolenie odbywa się w pracowni komputerowej wyposażonej w komputery stacjonarne - nie ma potrzeby przynoszenia własnego sprzętu.

100% PRAKTYKI – podczas szkolenia zajmujemy się tylko i wyłącznie tworzeniem od podstaw stron internetowych kursantów.

Więcej informacji:

http://wpwizard.pl/szkolenie-wordpress-warszawa/

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.

Już jest! Książka „WordPress dla początkujących”

Zapraszamy do lektury! 🙂

http://helion.pl/view/8534E/ksiazki/wordpress-dla-poczatkujacych-agnieszka-ciborowska-jaroslaw-lipinski,wppocz.htm#format/d