Znane strony na WordPressie

Z platformy WordPress korzysta wiele potężnych i znanych na całym świecie firm. Wśród nich znajdują się takie marki, jak:

New York Times New York Times
https://wordpress.org/showcase/ny-times-blogs/
People People
http://stylenews.peoplestylewatch.com/
CNN CNN
http://www.cnn.com/exchange/blogs/index.html
Forbes Forbes
http://blogs.forbes.com/
Ebay Ebay
http://ebayinkblog.com/
Sony

Sony

http://blog.us.playstation.com/

Samsung Samsung
http://samsungcamera.com/
National Geographic National Geographic
http://newswatch.nationalgeographic.com/

Na naszym polskim podwórku WordPress także cieszy się dużą popularnością. Wśród znanych polskich użytkowników WordPressa można wymienić chociażby:

Poczta Polska Poczta Polska
http://www.poczta-polska.pl/
MAC Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
http://mac.gov.pl/

Podobne wpisy

  • Wordpress.comWordPress.com Czym się różni wordpress.com od wordpress.org? Podstawowe informacje na temat usługi wordpress.com oraz porady które rozwiązanie lepiej wybrać.
  • Podstawowe funkcjonalności WordPressaPodstawowe funkcjonalności WordPressa WordPress jest potężnym narzędziem między innymi dlatego, że można do niego doinstalować wtyczki rozszerzającego jego funkcjonalność praktycznie w nieograniczonym zakresie. Jednak sam w sobie, zaraz po instalacji, również posiada wiele użytecznych opcji.
  • Społeczność WordPressaSpołeczność WordPressa Informacje na temat społeczności użytkowników skupionej WordPressa - co WordPress zawdzięcza społeczności, a co społeczność zawdzięcza WordPressowi.
  • O WordPressieO WordPressie Definicja systemu WordPress - czym jest i do czego służy - oraz informacje na temat jego popularności.
  • Historia WordPressaHistoria WordPressa Historia powstania WordPressa, kroki milowe w historii rozwoju tego systemu oraz garść ciekawostek na temat jego twórców.
  • Licencja WordPressaLicencja WordPressa Informacje na temat licencji WordPressa (GNU - General Public License) oraz zasady użytkowania.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.