https://lottiefiles.com/8881-wave

Błąd edytora – skaczący kursor

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Niektórzy użytkownicy WordPressa od jakiegoś czasu skarżyli się na dość irytujący problem, który można opisać jako kursor zachowujący się w niekontrolowany sposób i skaczący w losowe miejsca we wpisie. Zachowanie kursora sprawia, że edycja treści wpisu w edytorze wizualnym staje się praktycznie niemożliwa.

Problem występuję zarówno w nowym edytorze Gutenberg, jak i w edytorze klasycznym (w wersji WordPressa 5.1. i 5.2.).

Na szczęście istnieje łatwe rozwiązanie, które pomaga w 100%. Jeśli problem występuje u Ciebie kliknij Opcje ekranu (w prawym górnym rogu) i odznacz opcję „Włącz płynne przewijanie edytora wraz ze stroną oraz udostępnij tryb Pisanie bez rozpraszania.” Gotowe!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 27 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!