Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Listy szablonów » Darmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolio

Darmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolio

  Jakiś czas temu przygotowaliśmy wpis, w którym podaliśmy najbardziej znane serwisy oferujące szablony dla WordPressa. Tym razem przedstawimy zestaw kilku bezpłatnych motywów znanej amerykańskiej firmy TemplateMonster, która tworzy motywy dla WordPress od 2006 roku. Szablony te wykonane są zgodnie ze standardami W3C.

  Przedstawione poniżej templatki są w pełni responsywne i przyjazne dla SEO. Oprócz tego każda paczka z motywem zawiera pliki PSD, co pozwala zmodyfikować stronę według własnych potrzeb. Dla osób, które po raz pierwszy chcą zainstalować motyw TemplateMonster dostępne są materiały edukacyjne, które pomogą szybko i sprawnie „ubrać” stronę w nową „skórkę”.

  Poniżej przedstawiamy 3 motywy o następującej tematyce: restauracja, usługi doradcze i portfolio. Można je jednak dopasować również do innych celów. Wszystko zależy od Twojej fantazji i umiejętności.

  Motyw Restauracja

  Motyw pozwała na stronie głównej przedstawić interesujące informacje dla odwiedzających w ilustrowanych blokach. Mogą to być informacje o menu, aktualnych nowinkach lub ofertach. Oprócz tego na stronie jest możliwość dodawania opinii przez klientów.

  Cała funkcjonalność motywu realizowana jest w oparciu o Bootstrap i CherryFramework. Oprócz tego motyw jest responsywny, a więc będzie się poprawnie wyświetlał na różnych urządzeniach mobilnych.

  Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

  WordPress CMS: 4.0.x

  Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

  Cherry Framework: 3.1.4

  Animacja: HTML plus JS

  Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts

  Język:                                                  Angielski

  Restauracja - motyw Template Monster

  DEMO – www.templatemonster.com/pl/demo/52056.html?aff=valdanos

  Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-restauracija/?aff=valdanos

  Motyw Usługi Doradcze

  Aby strona internetowa odniosła sukces wśród klientów, powinna zawierać nie tylko interesującą treść, ale również być przyjazną dla odwiedzających. Musi mieć przyjemny wygląd i posiadać przydatne dla użytkowników funkcje. Proponowany motyw może pomóc w łatwej budowie takiej strony. Oprócz usług doradczych może być użyty do stworzenia stron internetowych o tematyce biznesowej, edukacyjnej, przemysłowej, politycznej, społecznej itd.

  Motyw ma elegancki wygląd, który idealnie pasuje do stron firmowych. Oprócz ciekawej kolorystyki zawiera on suwak na całą szerokość ekranu i suwak w stopce, w których można umieścić ważne informacje dla klientów.

  Dzięki oparciu o Bootstrap i CherryFramework motyw ma wszystkie potrzebne funkcje ,które można rozszerzyć poprzez modyfikację motywu. Podany motyw jest responsywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

  Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

  WordPress CMS: 4.2.x

  Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

  Cherry Framework: 3.1.4

  Animacja: HTML plus JS

  Język: Angielski

  Usługi doradcze - motyw Template Monster

  DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_54599/?aff=valdanos

  Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-uslugi-doradcze/?aff=valdanos

  Motyw Portfolio Fotograficzne

  Wizytówką fotografa jest jego porfolio, dzięki któremu może zaprezentować swój talent.

  Podany motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do stworzenia portfolio fotograficznego. Jego głównym elementem jest galeria, w której można umieścić wszystkie prace fotografa. Galeria posiada wszystkie potrzebne funkcje niezbędne do wygodnego przeglądania zdjęć. Oprócz tego przedstawiony motyw jest responywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

  Sam motyw oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, dzięki czemu ma on wiele ciekawych możliwości.

  Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

  WordPress CMS: 4.2.x

  Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

  Cherry Framework: 3.1.5

  Animacja: HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect

  Język: Angielski

  PortfolioRestauracja - motyw Template Monster

  DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_53917/?aff=valdanos

  Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-portfolio-fotograficzne/?aff=valdanos

  Wpis powstał przy współpracy z Template Monster.