https://lottiefiles.com/8881-wave

Formularz wyceny strony firmowej

  • Informacje ogólne
  • 2. Wygląd
  • 3. Funkcjonalności
  • 4. Inne

1. Informacje ogólne dotyczące serwisu

Branża

Liczba zakładek / podstron w menu (orientacyjna)

Przykładowe zakładki: O firmie, Oferta, Cennik, Zespół, Historia firmy, Misja firmy, Promocje, Kontakt

Zawartość strony głównej

Co powinno znajdować się na stronie głównej? Np. kursy (lista lub siatka), lista kategorii kursów, wyróżnione kursy, slider, aktualności, informacje o firmie, galeria zdjęć, animowany licznik, ikony, mapa, formularz kontaktowy. Można pozostawić to pole puste - na dalszym etapie projektu przedstawimy propozycje zawartości strony głównej.

Informacje dotyczące wyglądu graficznego serwisu

Kolorystyka

Adresy atrakcyjnych Państwa zdaniem stron

W powyższym polu proszę wpisać kilka adresów stron, które uważają Państwo za atrakcyjne. Pozwoli nam to zorientować się w Państwa oczekiwaniach odnośnie wyglądu serwisu.

Uwagi dotyczące wyglądu serwisu / opis oczekiwań

Funkcje serwisu do wyboru

Kursy

Płatności i księgowość

Użytkownicy

Marketing

Inne

Proszę wymienić inne potrzebne funkcjonalności lub wpisać dodatkowe uwagi dotyczące funkcjonalności.

Analiza branży, konkurencji i SEO

Analiza wyszukiwania słów kluczowych w Państwa branży

Otrzymaj listę fraz związanych z Twoją branżą i lokalizacją wraz z miesięczna liczbą wyszukiwań. Np. Czy wiesz, że użytkowniczki szukające usług kosmetycznych, 10 razy częściej używają frazy „salon kosmetyczny” niż „salon urody”?

Analiza konkurencyjnych stron

Analiza 5 stron konkurencji pod kątem oglądalności i fraz kluczowych, na które są znajdowane. Znajdź inspiracje do rozbudowania oferty i pomysły do tworzenia nowych, wartościowych treści na stronę.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Adres email

Numer telefonu

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - info@wpwizard.pl lub 500 067 709

Stworzymy dla Państwa profesjonalną, responsywną, zgodną z najnowszymi standardami stronę internetową wyposażoną w dowolne funkcjonalności. Zapewniamy serwis gwarancyjny i opiekę po-wdrożeniową,  instrukcję obsługi strony, doradztwo w zakresie wyglądu i funkcjonalności strony.

Stronę internetową możemy rozbudować o dodatkowe elementy takie jak formularz kontaktowy, mapa Google, newsletter, możliwość rejestracji użytkowników, kalendarz wydarzeń, baza danych z wyszukiwarką (np. produktów) … i wiele innych!

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego (oferta szkoleń).

Jesteśmy autorami książek “WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Na życzenie możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi strony dla właściciela lub pracowników (online dla Klientów spoza Warszawy, stacjonarnie na terenie Warszawy i okolic, stacjonarnie na terenie całej Polski w przypadku większych projektów).

Do każdego projektu dołączamy ilustrowaną instrukcję obsługi w języku polskim.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę strony internetowej wypełnij formularz wyceny.

Możemy także umówić się na spotkanie, aby osobiście omówić szczegóły projektu. Spotkanie może odbyć się w siedzibie Państwa firmy, w centrum biznesowym sieci Regus w Warszawie (ul. Emilii Plater 53), lub w innej lokalizacji (dotyczy Klientów z Warszawy). Aby umówić się na spotkanie wypełnij formularz (link do formularza), napisz na adres info@wpwizard.pl lub zadzwoń pod numer 500 067 709.

Obecnie zapraszamy Państwa na spotkanie online – za pośrednictwem programu Skype.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 27 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!