https://lottiefiles.com/8881-wave

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Wszystkie osoby zainteresowane nauką WordPressa zapraszamy także do dołączania do naszej grupy „WordPress Dla Każdego” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.

Poza standardową wymianą doświadczeń i spostrzeżeń, (prawie) każdego dnia dyskutujemy na określony temat przewodni (np. wtyczki SEO, problemy z WordPressem, bezpieczeństwo itp.).

Po dołączeniu do grupy mile widziane napisanie kilku słów o sobie i o tym do czego używasz WP. Można podzielić się linkiem.

Grupa przeznaczona raczej dla osób początkujących, ale mile widziane są także osoby z większym doświadczeniem.

Zapraszamy do dołączania.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!