Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń. Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Rodzaje szkoleń:

Programy szkoleń:


Grupa docelowa:

Szkolenia dedykowane są osobom początkującym, które :

  • chcą nauczyć się tworzyć strony internetowe samodzielnie od podstaw (strona firmowa, portfolio, strona prywatna, strona projektu itp.)
  • nie posiadają żadnej wiedzy lub posiadają niewielką wiedzę na temat WordPressa

Dlaczego warto:

  • Przed tobą nieograniczone możliwości!

Szkolenia są wprowadzeniem do świata WordPressa, który stwarza nieograniczone możliwości rozwoju – oprócz prostych stron – wizytówek, pozwala samodzielnie budować sklepy internetowe, portale społecznościowe, ogłoszeniowe i branżowe, wortale tematyczne i wiele więcej!

  • Koniec z uzależnieniem od zewnętrznego wykonawcy

Po szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej, testować nowe rozwiązania oraz wprowadzać w życie wszystkie idee, jakie przyjdą Ci do głowy!

  • Pomoc i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia

Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują bezpłatne wsparcie merytoryczne po jego zakończeniu – pomagamy naszym kursantom rozwinąć skrzydła w WordPressie.

 


Dlaczego WordPress:

  • pozwala tworzyć zaawansowane strony internetowe osobom zupełnie początkującym, nie znającym się na tworzeniu stron, kodowaniu itp.,
  • jest intuicyjny i łatwy w obsłudze (przejrzysty układ panelu administracyjnego sprawia, że
  • oferuje bardzo szeroki wachlarz możliwości (za jego pomocą możesz stworzyć blog, statyczną stronę organizacji, portal tematyczny, bazę danych, serwis społecznościowy, sklep internetowy i wiele innych),
  • jest darmowy (płatne są niektóre szablony i wtyczki, ale nie ma obowiązku korzystania z nich),
  • jest dostępny w języku polskim (wiele popularnych szablonów i wtyczek również posiada polskie wersje językowe, a te które nie posiadają, można w łatwy sposób przetłumaczyć samodzielnie)

WordPress to najpopularniejszy na świecie, darmowy system zarządzania treścią. Ma miliony użytkowników na całym świecie i tysiące w Polsce. Około 27% wszystkich stron w Internecie opartych jest o ten system.


Szkolenia są organizowane przez autorów książki „WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 roku nakładem wydawnictwa Helion.

WordPress jest potężnym narzędziem, zarówno pod względem możliwości, jak i niebywałej popularności na rynku. System, który miał pierwotnie obsługiwać proste blogi, w ciągu kilku lat rozrósł się i podbił serca milionów administratorów serwisów WWW, wśród których są amatorzy prowadzący nieskomplikowane strony internetowe oraz potężne korporacje korzystające z WordPressa w celu promocji i sprzedaży swoich usług czy produktów w sieci. Niezależnie od tego, czy marzysz o karierze profesjonalnego administratora serwisów internetowych, czy po prostu chcesz zaprezentować swoją twórczość w internecie, z pewnością warto bliżej poznać ten CMS.

Pomoże w tym książka WordPress dla początkujących , która pokaże Ci, jak szybko rozpocząć swoją przygodę z tym systemem, jeśli nie dysponujesz specjalistyczną wiedzą ani doświadczeniem. Dowiesz się z niej, jak tworzyć i formatować wpisy, dodawać do stron materiały graficzne, filmowe i dźwiękowe, tworzyć strukturę serwisu i definiować elementy nawigacyjne. Poznasz też sposoby zarządzania komentarzami i użytkownikami oraz nauczysz się zmieniać ustawienia i aktualizować system, a także dodawać motywy i wtyczki. Dowiesz się nawet, jak pozycjonować i optymalizować stronę oraz jak sprawić, aby była przyjazna osobom niepełnosprawnym. Czy można chcieć więcej?

Link do strony książki: WordPress dla początkujących – wyd. Helion