Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenie WordPress Lublin

Szkolenie WordPress Lublin

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych z WordPressa na terenie Lublina. Szkolenia w Lublinie organizujemy w Centrum Lublin Zana przy ul. Tomasza Zana 39 (dokładna lokalizacja poniżej). Kurs WordPress w Lublinie odbywa się w klimatyzowanym, nowoczesnym biurze z dostępem do salonu biznesowego (kawa, herbata).

Więcej informacji oraz program szkolenia dostępny tutaj:

Centrum Zana w Lublinie znajduje się przy ulicy Tomasza Zana 39, w pobliżu skrzyżowania ulic Tomasza Zana i Filaretów, niedaleko hipermarketu E.Leclerc. . Jeśli podróżujesz komunikacją miejską, najbliższe przystanki to:

  • Jana Sawy 02 – zatrzymują się na nim autobusy linii: 14, 37, 39, 42, 78, 154, 155, 157, 158, 161, 162
  • ZUS 01 – zatrzymują się na nim autobusy linii: 26, 31, 32, 37, 39, 42, 46, 157

Podróż autobusem z centrum Lublina zajmuje około 25 minut.

Zmotoryzowani klienci mogą zaparkować na należącym do Centrum Zana prywatnym parkingu.

Ceny szkoleń indywidualnych z WordPressa w Lublinie

  • WordPress dla początkujących (1 dzień) – 2100 zł netto
  • WordPress dla początkujących – poziom rozszerzony (2 dni) – 4200 zł netto

Wystawiamy faktury VAT.

Zachęcamy do udziału w naszym kursie WordPress w Lublinie, w innych miastach, a także w szkoleniach prowadzonych online za pośrednictwem programu Skype.

WordPress jest potężnym narzędziem do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi, używanym przez miliony ludzi na całym świecie. Nasze szkolenie z WordPressa to świetny sposób, aby nauczyć się obsługiwać ten najpopularniejszy na świecie system CMS. Kurs obejmuje takie zagadnienia, jak instalacja WordPressa, zmiana i dostosowywanie motywu, tworzenie stron i postów oraz dodawanie wtyczek. Szkolenie, w zależności od potrzeb kursanta, trwa od 1 do 2 dni. Szkolenie może zostać dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym użytkownikiem WordPressa.