https://lottiefiles.com/8881-wave

Szkolenia WordPress w Polsce

Uwaga! W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziliśmy do oferty także szkolenia indywidualne online – prowadzone za pomocą programu Skype (więcej informacji – Szkolenia WordPress Online ).

Obecnie prowadzimy szkolenia indywidualne z WordPressa w następujących miastach (kliknij w wybrane miasto aby zobaczyć szczegóły dotyczące ceny i lokalizacji):

 

Istnieje możliwość organizacji szkoleń indywidualnych również w innych miastach – prosimy o kontakt pod adres info@wpwizard.pl w celu ustalenia szczegółów.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!