https://lottiefiles.com/8881-wave

Szkolenia Zamknięte

Zamknięte szkolenia z WordPressa organizujemy na terenie całej Polski – w siedzibach firm lub wynajętych salach szkoleniowych.

Nasza oferta szkoleń zamkniętych z tworzenia stron internetowych w WordPressie i zarządzania nimi jest skierowana między innymi do firm, instytucji, organizacji pozarządowych, szkół różnego stopnia, domów kultury, klubów seniora oraz centrów aktywizacji zawodowej.

Szkolenie może zostać zorganizowane w siedzibie Klienta lub w wynajętej przez nas w pełni wyposażonej sali szkoleniowej (współpracujemy z centrami szkoleniowymi w całej Polsce). Szkolenie może obejmować jeden z dostępnych programów szkoleń:

 

Na życzenie Klienta możemy także opracować indywidualny program dostosowany do specjalnych oczekiwań i preferencji.

W szkoleniu zamkniętym może wziąć udział od 5 do 15 uczestników.

Cena szkolenia zamkniętego jest uzależniona od liczby uczestników, lokalizacji (miejscowość), miejsca (czy szkolenie odbędzie się u Klienta czy to my rezerwujemy i zapewniamy salę szkoleniową) oraz wybranego programu.

Wstępna rezerwacja / wycena szkolenia indywidualnego – prosimy o wysłanie na adres info@wpwizard.pl następujących informacji:

  • proponowany termin szkolenia
  • preferowane miejsce szkolenia
  • liczba uczestników
  • uwagi
  • stopień znajomości WordPressa uczestników

Po wysłaniu wiadomości email otrzymają Państwo mailowo potwierdzenie dostępnych terminów, informacje na temat płatności, ankietę do wypełnienia oraz dodatkowe informacje na temat szkolenia.

 

Grupa docelowa:

Szkolenie dedykowane jest osobom początkującym, które :

  • chcą nauczyć się tworzyć strony internetowe samodzielnie od podstaw (strona firmowa, portfolio, strona prywatna, strona projektu itp.)
  • nie posiadają żadnej wiedzy lub posiadają niewielką wiedzę na temat WordPressa

Dlaczego warto:

  • Przed tobą nieograniczone możliwości!

Szkolenie jest wprowadzeniem do świata WordPressa, który stwarza nieograniczone możliwości rozwoju – oprócz prostych stron – wizytówek, pozwala samodzielnie budować sklepy internetowe, portale społecznościowe, ogłoszeniowe i branżowe, wortale tematyczne i wiele więcej!

  • Koniec z uzależnieniem od zewnętrznego wykonawcy

Po szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej, testować nowe rozwiązania oraz wprowadzać w życie wszystkie idee, jakie przyjdą Ci do głowy!

  • Pomoc i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują bezpłatne wsparcie merytoryczne po jego zakończeniu – pomagamy naszym kursantom rozwinąć skrzydła w WordPressie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!