https://lottiefiles.com/8881-wave

Szkolenia Zamknięte

Zamknięte szkolenia z WordPressa organizujemy na terenie całej Polski – w siedzibach firm lub wynajętych salach szkoleniowych.

Nasza oferta szkoleń zamkniętych z tworzenia stron internetowych w WordPressie i zarządzania nimi jest skierowana między innymi do firm, instytucji, organizacji pozarządowych, szkół różnego stopnia, domów kultury, klubów seniora oraz centrów aktywizacji zawodowej.

Szkolenie może zostać zorganizowane w siedzibie Klienta lub w wynajętej przez nas w pełni wyposażonej sali szkoleniowej (współpracujemy z centrami szkoleniowymi w całej Polsce). Szkolenie może obejmować jeden z dostępnych programów szkoleń:

 

Na życzenie Klienta możemy także opracować indywidualny program dostosowany do specjalnych oczekiwań i preferencji.

W szkoleniu zamkniętym może wziąć udział od 5 do 15 uczestników.

Cena szkolenia zamkniętego jest uzależniona od liczby uczestników, lokalizacji (miejscowość), miejsca (czy szkolenie odbędzie się u Klienta czy to my rezerwujemy i zapewniamy salę szkoleniową) oraz wybranego programu.

Wstępna rezerwacja / wycena szkolenia indywidualnego – prosimy o wysłanie na adres info@wpwizard.pl następujących informacji:

  • proponowany termin szkolenia
  • preferowane miejsce szkolenia
  • liczba uczestników
  • uwagi
  • stopień znajomości WordPressa uczestników

Po wysłaniu wiadomości email otrzymają Państwo mailowo potwierdzenie dostępnych terminów, informacje na temat płatności, ankietę do wypełnienia oraz dodatkowe informacje na temat szkolenia.

 

Grupa docelowa:

Szkolenie dedykowane jest osobom początkującym, które :

  • chcą nauczyć się tworzyć strony internetowe samodzielnie od podstaw (strona firmowa, portfolio, strona prywatna, strona projektu itp.)
  • nie posiadają żadnej wiedzy lub posiadają niewielką wiedzę na temat WordPressa

Dlaczego warto:

  • Przed tobą nieograniczone możliwości!

Szkolenie jest wprowadzeniem do świata WordPressa, który stwarza nieograniczone możliwości rozwoju – oprócz prostych stron – wizytówek, pozwala samodzielnie budować sklepy internetowe, portale społecznościowe, ogłoszeniowe i branżowe, wortale tematyczne i wiele więcej!

  • Koniec z uzależnieniem od zewnętrznego wykonawcy

Po szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej, testować nowe rozwiązania oraz wprowadzać w życie wszystkie idee, jakie przyjdą Ci do głowy!

  • Pomoc i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują bezpłatne wsparcie merytoryczne po jego zakończeniu – pomagamy naszym kursantom rozwinąć skrzydła w WordPressie.

Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 28 opinii)