https://lottiefiles.com/8881-wave

Szkolenia WordPress

Nasze Szkolenie WordPress dedykujemy wszystkim osobom, które chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć strony internetowe w CMS WordPress, zarządzać nimi i wprowadzać niezbędne zmiany. Nasze szkolenia mają charakter w 100% praktyczny, kursant krok po kroku przechodzi przez proces tworzenia strony internetowej pod okiem trenera. Szkolenie ma charakter indywidulny, jest to spotkanie z trenerem 1:1, dzięki czemu może ono zostać dopasowane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Skutecznie szkolimy z WordPressa od 2016 roku. Program szkolenia powstał w oparciu o nasze książki „WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Opinie o naszych szkoleniach WordPress

Przeprowadziliśmy już kilkaset szkoleń z WordPressa i zarówno my, jak i nasi Klienci mogą potwierdzić ich wysoką jakość oraz skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych szkoleniach:

Beata Długosz
AMW TBS "KWATERA" Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Szkolenie przeprowadziła Pani Agnieszka Ciborowska. To nie tylko wysokiej klasy specjalista, ale również osoba bardzo komunikatywna, kulturalna i pasjonatka. Uzyskałam kompendium wiedzy dla początkujących, ale poparte licznymi praktycznymi przykładami, co niezwykle ułatwia mi utrwalenie wiedzy, już po szkoleniu. Mam dostęp przez określony czas do stworzonych podczas szkolenia stron, mogę ćwiczyć na tym materiale, poprawiać błędy i sama poszukiwać rozwiązań. Podczas szkolenia Pani Agnieszka zrealizowała cały materiał, jaki był przewidziany w planie. Pani Agnieszka zadeklarowała również wsparcie po szkoleniu. Serdecznie dziękuję Prowadzącej i polecam wszystkim innym potencjalnym Klientom to szkolenie.
Elżbieta Wrona
Skład Techniczny
Czytaj więcej
Indywidualne szkolenie on-line uwzględniło moje osobiste zapotrzebowanie. Po przejrzystym, wyczerpującym wprowadzeniu pracowaliśmy nad tym, co chcę zmienić na swojej stronie i jak mogę wpływać na pozycjonowanie produktów, które sprzedajemy. Wszystko punktualnie, kompetentnie i wyczerpująco. Polecam!
Anna Dalaszyńska-Rychła
TRANS CENTER
Czytaj więcej
Bardzo fajne szkolenie. Zdobyłam dużo merytorycznych informacji przekazanych w sposób dostępny i przyjemny. Wiedza na temat własnej strony www była dla mnie wiedzą tajemną – teraz już wiem jak się zabrać do pracy nad jej fachową obsługą. Gorąco polecam to szkolenie każdemu kto chce zgłębić tajniki SEO!!!!!
Ryszard Tulikowski
Salon biżuterii
Czytaj więcej
Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane. Wiedza przekazana przez Panią Agnieszkę pozwoli mi na samodzielne pozycjonowanie mojej strony. W trakcie szkolenia poznałem programy, które w znaczny sposób ułatwią cały proces. Również dużą zaletą spotkania była praca, jaką wykonaliśmy bezpośrednio na stronie www. Bardzo chętnie będę jeszcze korzystał z każdej podpowiedzi :)) Dziękuję
Marzena Szymków-Gac
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Czytaj więcej
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Panią Agnieszkę i mogę stwierdzić z całą pewnością, że nie ma rzeczy niemożliwych! Przed udziałem w szkoleniu nie miałam wiedzy, doświadczenia, umiejętności z zakresu WordPress’a – co zostało potwierdzone za pośrednictwem pretestu. Dzisiaj potrafię stworzyć stronę internetową, obsługiwać ją i znam zasady pozycjonowania. Co więcej, zaczęłam działać. Dziękuję za moc wiedzy i wzbudzenie motywacji. I za cierpliwość także dziękuję, Pani Agnieszko 🙂 Polecam szkolenie – to był bardzo użyteczny czas!
Agnieszka Bieniek
SAWE
Czytaj więcej
Po dwudniowym kursie posiadam podstawową wiedzę jak stworzyć stronę internetową. Bardzo polecam, gdyż otrzymuje się wszystkie potrzebne informacje. Jest ich bardzo dużo, ale można na spokojnie je wdrażać po szkoleniu, wraz ze wsparciem pani Agnieszki. Przy okazji okazuje się, że tworzenie stron to też fajna zabawa. Polecam!
Monika Markowska
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny
Czytaj więcej
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, intensywne i merytoryczne. Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie przekazywała treści dotyczące obsługi WordPressa. Szkolenie przede wszystkim praktyczne a na tym zależało mi najbardziej. Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie.
Katarzyna Więckowska
Kontable
Czytaj więcej
Agnieszka przeprowadziła mnie skutecznie i sprawnie przez proces stworzenia kilku stron internetowych. Wiedza pięknie się układa i gruntuje w trakcie dnia szkoleniowego. WordPress okazuje się być dużo łatwiejszy niż mi się na początku wydawało. Wiedza dopasowana do konkretnych wymagań. Myślę, że warto i polecam.
Kacper Łempicki
APC Instytut
Czytaj więcej
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Prowadząca posiada dużą wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych i zarządzania nimi, a także posiada umiejętność jasnego, klarownego przekazywania tej wiedzy.
Poprzedni
Następny

Więcej opinii naszych Klientów o szkoleniach:

Szkolenie WordPress - spis treści

Jak przebiega szkolenie WordPress?

Szkolenie z WordPressa ma charakter w 100% praktyczny. Podczas szkolenia kursant samodzielnie tworzy stronę internetową od podstaw, a trener krok po kroku mówi jakie czynności należy wykonać aby zainstalować stronę na serwerze, odpowiednio ją skonfigurować, dodać treści, wybrać odpowiedni motyw, dostosować wygląd serwisu, dodać dodatkowe funkcjonalności za pomocą wtyczek.

W czasie szkolenia kursant samodzielnie tworzy stronę internetową od podstaw.

Szkolenie indywidualne z WordPressa to program szyty na miarę i maksimum uwagi. Jeden trener na jednego uczestnika szkolenia.

Szkolenie z WordPressa krok po kroku

Dopasowanie szkolenia do potrzeb uczestnika

Przed szkoleniem kursant otrzymuje ankietę preferencji, w której znajdują się pytania na temat umiejętności i dotychczasowego doświadczenia związanego z obsługą WordPressa (bez obaw! większość naszych kursantów zaczyna od „zera”). WordPress daje praktycznie nieograniczone możliwości. Dlatego kursant może zdecydować się na realizację standardowego programu lub uściślić jakie zagadnienia interesują go bardziej, a jakie mniej (np. niektóre osoby mogą być bardziej zainteresowane zagadnieniami związanymi z tworzeniem sklepów internetowych, inne – portali e-learningowych, a jeszcze inne – promocją strony). Każde szkolenie możemy dopasować dokładnie do potrzeb danego uczestnika (lub uczestników). Podczas szkolenia możemy omówić dokładnie to, na czym Ci najbardziej zależy.

Dobór motywów, wtyczek i innych narzędzi

(* dla szkoleń niestandardowych) Możemy omówić dokładnie te motywy, wtyczki i narzędzia, które chcesz. Część kursantów przychodzi na szkolenie „z własną stroną” i chce się nauczyć konkretnie jej obsługi. Nie ma problemu! Potrzebujemy tylko więcej informacji na jej temat przed szkoleniem, aby trener mógł się przygotować do szkolenia.

Szkolenie z WordPressa – 100% praktyki

Nasze szkolenie to 100% praktyki. Podczas szkolenia trener po kolei pokazuje poszczególne czynności niezbędne do utworzenia i konfiguracji strony internetowej. Kursant instaluje i dostosowuje kilka motywów oraz kilkanaście najpopularniejszych wtyczek. Trener przekazuje wskazówki dotyczące zarządzania stroną, aktualizacji, tworzenia backupów, bezpieczeństwa – słowem wszystkiego, co jest niezbędne do samodzielnego zarządzania stroną internetową

Materiały dydaktyczne

W trakcie szkolenia otrzymujesz zestaw ściągawek ułatwiających obsługę CMS WordPress. Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz materiały dydaktyczne – naszą książkę „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion) oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania w domu.

Wsparcie merytoryczne

Nasze szkolenia WordPress obejmują także wsparcie merytoryczne po szkoleniu. Zdajemy sobie sprawę, że 1-2 dniowe szkolenie to ogromna dawka wiedzy przekazana w bardzo krótkim czasie. Nikt nie jest w stanie zapamiętać i przyswoić całego materiału na raz. Dlatego przez 6 miesięcy po szkoleniu oferujemy bezpłatne konsultacje dla naszych kursantów - udostępniamy możliwość zadawania pytań za pośrednictwem poczty email. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące materiału omówionego podczas szkolenia.

Konto hostingowe

Każdy kursant otrzymuje dostęp do darmowego konta hostingowego, utworzonego na potrzeby szkolenia. Konto jest ważne przez okres 12 miesięcy od daty szkolenia. Na koncie hostingowym Kursant instaluje strony podczas szkolenia, może także do nich wrócić po jego zakończeniu, a także poćwiczyć tworzenie stron.

Co obejmuje cena szkolenia z WordPressa?

 • szkolenie z WordPressa – trwające 1-2 dni (w zależności od wybranego poziomu). Szkolenie trwa około 7h zegarowych dziennie, ale nie umawiamy się na konkretną liczbę godzin – jeśli kursant ma dodatkowe pytania, może zostać przedłużone. Podczas szkolenia przewidziane są przerwy (15 minutowe co około 1,5 godziny).
 • konto hostingowe – cena szkolenia zawiera dostęp do konta hostingowego na 12 miesięcy od daty szkolenia. Na koncie hostingowym instalujemy strony w WordPressie podczas szkolenia. Kursant może także do nich zajrzeć w przyszłości, a także samodzielnie przećwiczyć omawiane na szkoleniu zagadnienia.
 • wsparcie merytoryczne – po szkoleniu udostępniamy możliwość zadawania pytań z zakresu omawianego podczas szkolenia. Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie tak dużej ilości informacji w krótkim czasie może być problematyczne. Chętnie podpowiemy rozwiązanie problemu dotyczącego WordPressa i rozwiejemy wszelkie wątpliwości
 • dopasowanie programu szkolenia do indywidualnych potrzeb – można przejść nasze szkolenie według domyślnego, standardowego programu, lub dopasować program do własnych potrzeb. Część Klientów przychodzi na nasze szkolenie „z własną stroną” – i chce przećwiczyć konkretnie jej obsługę.
 • materiały dydaktyczne – po ukończonym szkoleniu otrzymasz naszą książkę „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion) oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania w domu. W czasie zajęć otrzymasz komplet PDF-ów – ściągawek z najważniejszych funkcjonalności WordPressa.
 • certyfikat ukończenia szkolenia – każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia z WordPressa. Na życzenie możemy także wystawić certyfikat ukończenia szkolenia w języku angielskim.
Każde szkolenie możemy Także zaplanowac i przygotować wg. Państwa potrzeb i oczekiwań

Cennik szkoleń

 • Podane ceny są cenami netto.
 • Wystawiamy faktury VAT.
 • Ceny szkoleń stacjonarnych dotyczą obsługiwanych miast – Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań.
 • W przypadku zainteresowania organizacją szkolenia w innym mieście prosimy o kontakt.
 • Szkolenia stacjonarne organizujemy w nowoczesnych, klimatyzowanych biurach w centrum miasta. Podczas przerw kursanci mają dostęp do serwisu kawowego.

Szkolenie WordPress Online

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń w formule online – szkolenie online z WordPressa odbywa się za pośrednictwem programu Skype, Zoom lub Teams. Są to szkolenia o takiej samej skuteczności jak wersje stacjonarne. Na szkoleniu stacjonarnym trener siedzi obok kursanta i krok po kroku mówi co należy robić, patrząc w jego monitor. Na szkoleniu online kursant udostępnia ekran trenerowi, a trener krok po kroku mówi, jakie kroki należy wykonać aby stworzyć stronę internetową. 

Szkolenia online dostępne są dla uczestników z całej Polski, można je przejść z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto są tańszą alternatywą w stosunku do szkoleń stacjonarnych.

Szkolenie WordPress Stacjonarne

Oferujemy także szkolenia stacjonarne – w siedzibach firm lub zarezerwowanych przez nas salach szkoleniowych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Ramowy program szkolenia z WordPressa

WordPress dla początkujących - podstawowe (1 dzień)

 1. Od czego zacząć?

  • Co jest potrzebne do założenia strony internetowej – omówienie najważniejszych funkcjonalności kont hostingowych, zakupu domeny
  • Instalacja i konfiguracja WordPressa – omówienie możliwości instalacji WordPressa, samodzielna instalacja CMS WordPress przez Kursanta na serwerze

 2. Dodawanie wpisów i stron

  • Czym różnią się wpisy od stron? – omówienie różnic pomiędzy poszczególnymi typami treści w WordPressie, samodzielne dodawanie różnych rodzajów treści do strony przez Kursanta
  • Dodawanie wpisów i stron – omówienie możliwości dodawania treści, rodzajów edytorów treści (klasyczny oraz Gutenberg), najważniejszych ustawień publikacji
  • Kategorie i tagi – jak ich używać – omówienie dostępnych w WordPressie taksonomii i praktyczne wskazówki ich wykorzystania

 3. Motywy

  • Dobór odpowiedniego szablonu graficznego – omówienie instalacji i konfiguracji motywów, samodzielna instalacja motywów przez kursanta
  • Gdzie i w jaki sposób szukać motywów? – omówienie najlepszych praktyk w zakresie poszukiwania motywów do WordPressa
  • Konfiguracja i dostosowywanie motywów – samodzielna konfiguracja kilku motywów i dostosowanie ich wyglądu przez kursanta

 4. Dostosowywanie ustawień strony

  • Ustawienia wyświetlania wpisów, paginacji itp.
  • Ustawienia grafiki i mediów
  • Pozostałe ustawienia

 5. Zdjęcia i multimedia

  • Wstawianie zdjęć i filmów na stronę internetową – samodzielne wstawianie zdjęć przez kursanta, omówienie najważniejszych opcji dot. zdjęć (opisów, wielkości)
  • Tworzenie galerii zdjęć – samodzielne wstawianie galerii zdjęć przez kursanta
  • Wstawianie filmów – samodzielne wstawianie przez kursanta filmu (z dysku oraz osadzanie z portalu YouTube)
  • Wstawianie Mapy Google – samodzielne wstawianie przez kursanta mapy Google do strony internetowej
  • Skąd brać zdjęcia do strony internetowej? – praktyczne wskazówki

 6. Dostosowywanie paska bocznego i dodawanie widgetów

  • Jakie elementy warto umieścić w pasku bocznym? – omówienie obszarów paska bocznego,
  • Dostępne widgety – przećwiczenie przez kursanta samodzielnego wstawienia różnego rodzaju widgetów do paska bocznego
  • Widget Facebook Page Plugin – samodzielna konfiguracja i wstawienie do strony widgetu umożliwiającego zbieranie fanów na Facebooku

 7. Aktualizacje i backupy strony

  • Jak zrobić backup strony internetowej – samodzielne wykonanie aktualizacji strony internetowej przez kursanta
  • Jak w bezpieczny sposób przeprowadzać aktualizacje – omówienie sposobów na bezpieczne wykonanie aktualizacji

 8. Wtyczki – nieograniczone możliwości

  • Gdzie i w jaki sposób szukać wtyczek? – omówienie możliwości jakie dają wtyczki, oraz gdzie ich szukać
  • Konfiguracja i dostosowywanie wtyczek – samodzielna instalacja i konfiguracja przez kursanta kilkunastu najbardziej użytecznych wtyczek
  • Użyteczne wtyczki – przykłady

    • Formularz Kontaktowy
    • Tryb konserwacji
    • Lightbox – automatyczna galeria zdjęć
    • Zarządzanie komentarzami
    • Udostępnianie społecznościowe
    • Certyfikat SSL
    • Dostosowywanie strony do RODO
    • Slidery, karuzele zdjęć
    • Newsletter
    • Tworzenie przekierowań
    • Przenoszenie strony na inny serwer
    • Automatyczne zmniejszanie zdjęć
    • Statystyki Google Analytics

WordPress dla początkujących - rozszerzone (2 dni)

Program pierwszego dnia j.w.

Program drugiego dnia:

 1. Wstęp do optymalizacji i pozycjonowania strony
   
  • Dobór odpowiednich słów kluczowych – jak szukać słów kluczowych, tworzenie przykładowej listy,
  • Optymalizacja strony pod kątem SEO – omówienie możliwości optymalizacji serwisu pod kątem SEO,
  • Zdobywanie linków – omówienie przykładowych źródeł linków.

 2. Tłumaczenia, wersje językowe

  • Motywy i wtyczki przetłumaczone na język polski – omówienie wersji językowych motywów i wtyczek
  • Samodzielne tłumaczenie za pomocą wtyczki LocoTranslate – samodzielne tłumaczenie przez kursanta komunikatów angielskojęzycznej wtyczki
  • Dodawanie innych wersji językowych serwisu – samodzielne dodanie przez kursanta dodatkowej wersji językowej serwisu,
  • Tłumaczenie strony za pomocą Google Translator – samodzielne dodanie przez kursanta widgetu z tłumaczem Google

 3. Tworzenie sklepu internetowego

  • Konfiguracja sklepu – samodzielne stworzenie przez kursanta prostego sklepu internetowego,
  • Dodawanie sposobów wysyłki i metod płatności – samodzielne skonfigurowanie przez kursanta ustawień sklepu,
  • Dodawanie produktów – samodzielne dodanie przez kursanta produktów do sklepu, omówienie najważniejszych opcji produktów,
  • Kupony rabatowe – samodzielne utworzenie przez kursanta kuponów rabatowych, omówienie zarządzania promocjami
  • Produkty z wariantami – omówienie możliwości tworzenia produktów z wieloma wariantami (kolory, rozmiary, rodzaje itp.)
  • Produkty wirtualne (cyfrowe) – omówienie możliwości sprzedaży produktów cyfrowych (takich jak kursy, ebooki, usługi itp.)

 4. Tworzenie własnych motywów za pomocą wtyczki Elementor

  • Dodawanie stref (header, footer)
  • Tworzenie szablonu strony głównej
  • Tworzenie szablonów poszczególnych podstron
  • Grafiki do wykorzystania na stronie internetowej

 5. Tworzenie innych niestandardowych serwisów (zgodnie z oczekiwaniami Kursanta) – możliwości WordPressa są w zasadzie nieograniczone i zdajemy sobie sprawę, że każdy może chcieć go wykorzystać do niego innych celów. Dlatego każde szkolenie może zostać wzbogacone o dodatkowe treści i zagadnienia, zgodnie z oczekiwaniami kursanta.

Efekty szkolenia z WordPressa

Po przejściu naszego szkolenia z WordPressa będziesz umiał samodzielnie stworzyć stronę internetową.

 • Szkolenie podstawowe (jednodniowe) pozwoli na stworzenie prostej strony firmowej (tzw. wizytówki) lub bloga
 • Szkolenie rozszerzone (dwudniowe) pozwoli na uruchomienie własnego sklepu internetowego, stworzenie bardziej zaawansowanego serwisu, dostosowania wyglądu strony dokładnie do potrzeb

Autorzy programu szkolenia

Autorami programów szkoleń z WordPressa są Agnieszka Ciborowska i Jarosław Lipiński – autorzy książek o WordPressie, które ukazały się nakładem wydawnictwa Helion –  „WordPress dla początkujących” (grudzień 2017) oraz „WordPress 5 dla początkujących” (lipiec 2019). Od wielu lat zawodowo zajmujący się tworzeniem stron i portali internetowych.

Szkolenia  w WordPress Wizard są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów WordPressa z wieloletnim doświadczeniem.

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu?

Nasze szkolenia prowadzone są w formule 1:1 – jeden trener na jednego uczestnika. W szkoleniu indywidualnym z WordPressa może wziąć udział  2-3 kursantów z jednej firmy – dostosowujemy wspólny program pod wszystkich kursantów. Każda dodatkowa osoba otrzymuje zniżkę 20%. Wszyscy uczestnicy szkolenia  otrzymują książkę „WordPress 5 dla początkujących”, certyfikat ukończenia szkolenia oraz są objęci wsparciem merytorycznym po szkoleniu.

Rezerwacja szkolenia

Nasze szkolenie z WordPressa można zarezerwować zazwyczaj 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Szkolenie może się odbyć zarówno w dni robocze, jak i weekendy. Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować terminy tak, aby odpowiadały naszym Klientom. Po ustaleniu terminu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50% ceny netto, która jest dla nas potwierdzeniem faktycznej chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Zapisz się na szkolenie – zarezerwuj termin:

Kto może wziąć udział w szkoleniu z WordPressa?

Większość naszych Klientów to osoby zupełnie początkujące, nie mające wcześniej żadnych doświadczeń w zakresie tworzenia stron w WordPressie. Niektórzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia. Inni Klienci przychodzą z własną stroną www i chcą poćwiczyć jej obsługę.

Nasze szkolenia z WordPressa polecamy osobom, które:

 • chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć strony www w WordPressie,
 • chcą nauczyć się zarządzać już istniejącymi stronami,
 • planują stworzenie własnej strony www – np. strony firmowej czy bloga
 • chcą się uniezależnić od zewnętrznego wykonawcy i samodzielnie panować nad swoimi stronami, wprowadzać zmiany itp.


Aby skorzystać z naszego szkolenia nie musisz:

 • mieć jakiegokolwiek doświadczenia z WordPressem,
 • umieć programować (nie będziesz się także go uczyć na naszym szkoleniu),
 • wiedzieć co to jest HTML, CSS, PHP, Javascript itp.Szkolenie WordPress z dofinansowaniem

Nasza firma posiada wdrożoną normę ISO 9001:2015  co pozwala na uzyskanie dofinansowania na nasze usługi szkoleniowe i doradcze z Europejskiego Fundusze Społecznego za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Dofinansowania przysługują mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, z siedzibą we wszystkich województwach poza woj. mazowieckim oraz woj. pomorskim, które spełniają określone kryteria.

Więcej informacji o dostępności środków dla poszczególnych województw znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Szkolenia WordPress - najczęściej zadawane pytania

W szkoleniu indywidualnym może wziąć udział maksymalnie 3 uczestników. 2 i 3 osoba otrzymuje rabat 20%. Możemy także zorganizować szkolenie grupowe – w przypadku zainteresowania taką formą szkolenia prosimy o kontakt.

Oczywiście! Wielu naszych kursantów przychodzi na szkolenie z własną stroną internetową. Przed szkoleniem potrzebujemy listy zagadnień, które kursant chciałby omówić w ramach części poświęconej jego stronie internetowej. Dobrze także wykonać kopię strony, aby podczas szkolenia nie pracować na „żywym organizmie”.

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Zajęcia odbywają się online – za pomocą programu Skype, Zoom lub Teams (do wyboru). Mogą także odbyć się stacjonarnie w wynajętym przez nas biurze szkoleniowym lub w siedzibie Klienta.

Tak, każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 28 opinii)