Realizujemy zlecenia z zakresu budowy portali e-learningowych. Jest to doskonała możliwość rozszerzenia oferty dla wszelkiego rodzaju szkół (szkoły średnie, szkoły wyższe, szkoły zawodowe, szkoły językowe, centra kursów i szkoleń). Portal e-learningowy doskonale sprawdzi się także w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników, aby zapewnić im szkolenia na odległość.

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego (oferta szkoleń).

Jesteśmy autorami książek “WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Na życzenie możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi strony dla właściciela lub pracowników (online dla Klientów spoza Warszawy, stacjonarnie na terenie Warszawy i okolic, stacjonarnie na terenie całej Polski w przypadku większych projektów).

Do każdego projektu dołączamy ilustrowaną instrukcję obsługi w języku polskim.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę serwisu e-learningowego wypełnij formularz wyceny (link do formularza).

Możemy także umówić się na spotkanie, aby osobiście omówić szczegóły projektu. Spotkanie może odbyć się w siedzibie Państwa firmy, w centrum biznesowym sieci Regus w Warszawie (ul. Emilii Plater 53), lub w innej lokalizacji (dotyczy Klientów z Warszawy). Aby umówić się na spotkanie wypełnij formularz (link do formularza), napisz na adres info@wpwizard.pl lub zadzwoń pod numer 500 067 709.

Wybrane możliwości portalu e-learningowego:

  • Możliwość dodawania kursów podzielonych na moduły i lekcje
  • Możliwość załączania multimediów do kursów
  • Możliwość dodawania testów i sprawdzianów (przykładowe rodzaje pytań – otwarte, zamknięte, prawda / fałsz, wypełnianie luk, załączanie plików)
  • Możliwość rejestracji uczestników na kursy
  • Możliwość sprzedaży kursów (płatności online)
  • Możliwość oceniania kursantów
  • Możliwość kontaktu nauczyciela z kursantami
  • Możliwość generowania certyfikatów i dyplomów
  • Możliwość rozwinięcia do portalu społecznościowo – edukacyjnego (grupy tematyczne, tablice, fora, prywatne wiadomości itp.)

W przypadku jakichkolwiek pytań napisz info@wpwizard.pl lub zadzwoń 500 067 709.