https://lottiefiles.com/8881-wave

Funkcje motywów

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Motywy do WordPressa bardzo różnią się ze względu na liczbę opcji, niektóre z nich mają ich niewiele, a inne umożliwiają zmianę dosłownie każdego najmniejszego szczegółu. Rodzaje opcji, układ oraz nazewnictwo pól bardzo różnią się od siebie w zależności od zastosowanego szablonu. W kolejnych wpisach znajdziesz opisy przykładowych, najczęściej występujących i najbardziej użytecznych funkcji dostępnych w najpopularniejszych motywach.

Listę opcji dostępnych w Twoim szablonie znajdziesz w zakładce Theme Options (lub opcje szablonu, opcje motywu itp. , niekiedy występuje ona jako podmenu zakładki Wygląd.

Popularne funkcje motywów:

[wpv-view name=”Funkcje motywów”]

Funkcje motywów

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!