https://lottiefiles.com/8881-wave

Instalacja wtyczek

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Jeżeli chcesz dodać nową wtyczkę do swojej instalacji WordPressa, przejdź do zakładki Wtyczki > Dodaj nową.

Instalacja wtyczekWtyczki możesz wybierać z oficjalnego katalogu WordPressa, a także wgrywać wersje instalacyjne wtyczek bezpośrednio ze swojego komputera.

Jeżeli chcesz zainstalować wtyczkę z oficjalnego katalogu WordPressa, wystarczy, że ją znajdziesz, używając wyszukiwarki lub tagów, i klikniesz przycisk „Zainstaluj”.

Po automatycznej instalacji będziesz mógł włączyć wtyczkę.

Jeżeli posiadasz wtyczkę z innego źródła (lub paczkę instalacyjną wtyczki pochodzącego z oficjalnego katalogu wtyczek WordPressa, ale ściągniętą na dysk), możesz ją dodać, wybierając opcję Wyślij wtyczkę na serwer.

Wordpress Instalacja Wtyczek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!