https://lottiefiles.com/8881-wave

Logo

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

* Ten wpis jest częścią tematu Funkcje motywów

Większość motywów umożliwia dodanie własnego logo (ang. custom logo), a także ustawienia jego pozycji (wyrównane do lewej, do prawej lub wyśrodkowane). Niektóre motywy pozwalają na ustawienie dokładnej pozycji logo na stronie poprzez podanie odległości w pikselach od poszczególnych krawędzi strony.

Niekiedy zamiast logo można wpisać dowolny tekst oraz wybrać jego czcionkę, kolor oraz wielkość, lub wstawić dowolny tekst lub opis strony poniżej logo.

Logo zazwyczaj można zmienić w menu Personalizacja > Obrazek w nagłówku lub opcjach motywu (theme options)

 wordpress-logo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!