https://lottiefiles.com/8881-wave

Układ motywu

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

* Ten wpis jest częścią tematu Funkcje motywów

Opcja Domyślny styl / Domyślny Układ (ang. default layout) pozwala na zmianę układu całej strony, tzn. ile pasków bocznych ma być wyświetlanych i po której stronie części głównej serwisu mają się znajdować. Zazwyczaj do wyboru są następujące opcje:

  • brak pasków bocznych
  • jeden pasek boczny z prawej strony
  • jeden pasek boczny z lewej strony
  • dwa paski boczne z prawej strony
  • dwa paski boczne z lewej strony

Układ stronyJeżeli wybierzesz którąkolwiek z opcji z dwoma paskami bocznymi, w menu Widgety pojawi się dodatkowy pasek boczny (sidebar) do wykorzystania.

Niekiedy opcje motywów umożliwiają również zmianę układu stopki (tak aby składała się z jednego, dwóch, trzech lub czterech obszarów) oraz obszaru nagłówka (headera).

Układ motywu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!