https://lottiefiles.com/8881-wave

Wtyczka Page Links To

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Czasami zdarza się, że w jakimś motywie lub wtyczce w danym miejscu (np. w ustawieniach slidera) można wybrać docelowe odnośniki wyłącznie do stron, a my chcielibyśmy aby w tym miejscu występowały posty (lub odwrotnie).

W takich sytuacjach można skorzystać z wtyczki Page Links To (https://wordpress.org/plugins/page-links-to/). Wtyczka umożliwia w łatwy sposób „podmienić” link wybranej strony lub wpisu, na dowolny inny.

Przykład:

Mamy widget, w którym można wybrać dowolną  stronę, a my chcielibyśmy umieścić tam link do wpisu.

Tworzymy więc dodatkową (roboczą) stronę i w ustawieniach Page Links To wpisujemy alternatywny adres (w tym przypadku adres tego wpisu, który chcemy wyświetlić w widgecie, ale może być też dowolny inny, również zewnętrzny adres).

Zapisujemy stronę, a w widgecie wybieramy właśnie stworzoną, roboczą stronę.

Zapisujemy ustawienia i sprawdzamy – w widgecie powinien widnieć odnośnik… do naszego wybranego wpisu 🙂

Wtyczka Page Links To

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!