https://lottiefiles.com/8881-wave

Zapraszamy na szkolenie otwarte w Warszawie 18.06.2019

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Szkolenie „WordPress dla początkujących” odbędzie się  w Warszawie (przy ul. Grójeckiej 208) w dniu 18 czerwca 2019 w godzinach 9 – 17. W cenie szkolenia książka “WordPress dla początkujących” oraz konsultacje i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas szkolenia “Strona internetowa w WordPressie”. 100% PRAKTYKI – podczas szkolenia zajmujemy się tylko i wyłącznie nauką tworzenia od podstaw stron internetowych. Szkolenie jest dedykowane osobom początkującym.

Więcej informacji:

Szkolenie WordPress – Warszawa – 18.06.2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 27 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!