Darmowe motywy od TemplateMonster – restauracja, usługi doradcze i portfolio

Jakiś czas temu przygotowaliśmy wpis, w którym podaliśmy najbardziej znane serwisy oferujące szablony dla WordPressa. Tym razem przedstawimy zestaw kilku bezpłatnych motywów znanej amerykańskiej firmy TemplateMonster, która tworzy motywy dla WordPress od 2006 roku. Szablony te wykonane są zgodnie ze standardami W3C.

Przedstawione poniżej templatki są w pełni responsywne i przyjazne dla SEO. Oprócz tego każda paczka z motywem zawiera pliki PSD, co pozwala zmodyfikować stronę według własnych potrzeb. Dla osób, które po raz pierwszy chcą zainstalować motyw TemplateMonster dostępne są materiały edukacyjne, które pomogą szybko i sprawnie „ubrać” stronę w nową „skórkę”.

Poniżej przedstawiamy 3 motywy o następującej tematyce: restauracja, usługi doradcze i portfolio. Można je jednak dopasować również do innych celów. Wszystko zależy od Twojej fantazji i umiejętności.

Motyw Restauracja

Motyw pozwała na stronie głównej przedstawić interesujące informacje dla odwiedzających w ilustrowanych blokach. Mogą to być informacje o menu, aktualnych nowinkach lub ofertach. Oprócz tego na stronie jest możliwość dodawania opinii przez klientów.

Cała funkcjonalność motywu realizowana jest w oparciu o Bootstrap i CherryFramework. Oprócz tego motyw jest responsywny, a więc będzie się poprawnie wyświetlał na różnych urządzeniach mobilnych.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS: 4.0.x

Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

Cherry Framework: 3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts

Język:                                                  Angielski

Restauracja - motyw Template Monster

DEMO – www.templatemonster.com/pl/demo/52056.html?aff=valdanos

Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-restauracija/?aff=valdanos

Motyw Usługi Doradcze

Aby strona internetowa odniosła sukces wśród klientów, powinna zawierać nie tylko interesującą treść, ale również być przyjazną dla odwiedzających. Musi mieć przyjemny wygląd i posiadać przydatne dla użytkowników funkcje. Proponowany motyw może pomóc w łatwej budowie takiej strony. Oprócz usług doradczych może być użyty do stworzenia stron internetowych o tematyce biznesowej, edukacyjnej, przemysłowej, politycznej, społecznej itd.

Motyw ma elegancki wygląd, który idealnie pasuje do stron firmowych. Oprócz ciekawej kolorystyki zawiera on suwak na całą szerokość ekranu i suwak w stopce, w których można umieścić ważne informacje dla klientów.

Dzięki oparciu o Bootstrap i CherryFramework motyw ma wszystkie potrzebne funkcje ,które można rozszerzyć poprzez modyfikację motywu. Podany motyw jest responsywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS: 4.2.x

Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

Cherry Framework: 3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Język: Angielski

Usługi doradcze - motyw Template Monster

DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_54599/?aff=valdanos

Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-uslugi-doradcze/?aff=valdanos

Motyw Portfolio Fotograficzne

Wizytówką fotografa jest jego porfolio, dzięki któremu może zaprezentować swój talent.

Podany motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do stworzenia portfolio fotograficznego. Jego głównym elementem jest galeria, w której można umieścić wszystkie prace fotografa. Galeria posiada wszystkie potrzebne funkcje niezbędne do wygodnego przeglądania zdjęć. Oprócz tego przedstawiony motyw jest responywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

Sam motyw oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, dzięki czemu ma on wiele ciekawych możliwości.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS: 4.2.x

Kompatabilny z WordPress: 3.6.x-4.2.x

Cherry Framework: 3.1.5

Animacja: HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect

Język: Angielski

PortfolioRestauracja - motyw Template Monster

DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_53917/?aff=valdanos

Strona pobierania – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-portfolio-fotograficzne/?aff=valdanos

Wpis powstał przy współpracy z Template Monster.

Podobne wpisy

  • Szablony dla blogów modowychSzablony dla blogów modowych Zestawienie 15 profesjonalnych szablonów (motywów) WordPressa dla blogów modowych - wejdź i znajdź idealny szablon dla siebie! W kolekcji znajdziesz zarówno motywy płatne jak i darmowe.
  • Historia WordPressaHistoria WordPressa Historia powstania WordPressa, kroki milowe w historii rozwoju tego systemu oraz garść ciekawostek na temat jego twórców.
  • Jak działa wyszukiwarka internetowa?Jak działa wyszukiwarka internetowa? Kilka słów wstępu na temat funkcjonowania wyszukiwarek internetowych - jak działają i czy możemy mieć wpływ na prezentowane przez nie wyniki.
  • Grupa WordPress Dla KażdegoGrupa WordPress Dla Każdego Wszystkie osoby zainteresowane nauką WordPressa zapraszamy także do dołączania do naszej grupy "WordPress Dla Każdego" na Facebooku. Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.
  • Dlaczego WordPress?Dlaczego WordPress? Kilka argumentów dlaczego warto wybrać WordPressa jako główne narzędzie do tworzenia stron oraz porównanie WordPressa z innymi popularnymi CMSami - Joomlą i Drupalem.
  • Co to jest pozycjonowanie?Co to jest pozycjonowanie? Czym jest pozycjonowanie stron www, co wpływa na wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz co daje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania?

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.