Przejdź do treści

Szkolenie Stwórz Własną Stronę

3000,00 6300,00  netto

SKU: Brak danych Kategoria:

Stwórz własną stronę internetową krok po kroku pod okiem trenera podczas naszego szkolenia. W przypadku prostej strony firmowej, wizytówki lub bloga wystarczające będzie szkolenie dwudniowe. Jeżeli chcesz stworzyć bardziej zaawansowaną, dopracowaną stronę lub sklep internetowy – wybierz szkolenie trwające 3 dni.

Szkolenie podzielone jest na dwa etapy:

 • I ETAP (1 dzień) – wprowadzenie do WordPressa, podstawy
 • II ETAP (1 lub 2 dni) – warsztaty – samodzielne tworzenie własnej strony pod okiem trenera

Pierwszy dzień to dokładny program naszego szkolenia podstawowego z WordPressa, którego szczegóły znajdziesz tutaj: Szkolenie WordPress

Dzięki niemu poznasz podstawy i zorientujesz się w możliwościach jakie daje WordPress. Drugiego dnia przystępujemy do pracy nad Twoją stroną. Szkolenie odbywa się online, za pośrednictwem programu Skype, Zoom lub Teams. 


Co będzie potrzebne podczas szkolenia?

Aby szkolenie przebiegło maksymalnie efektywnie, przed szkoleniem uczestnik powinien przygotować materiały niezbędne do stworzenia serwisu, takie jak:

 • treści poszczególnych zakładek,
 • logo serwisu / firmy,
 • zdjęcia i materiały graficzne,
 • przykładowe strony, które Ci się podobają, na których chciałbyś się wzorować.

Aby ułatwić kompletowanie materiałów do strony, przed szkoleniem wysyłamy do uczestnika checklistę.

Bonusy od WordPress Wizard

W ramach tworzonej strony otrzymasz od nas pakiet dodatków do wykorzystania podczas budowy strony internetowej.

Elementor PRO

Elementor to wszechstronny kreator stron, który umożliwia tworzenie witryny bez znajomości kodowania. Posiada interfejs typu „przeciągnij i upuść” oraz ogromną bibliotekę ponad 1000 szablonów. Licencja na jedną stronę www.

Envato Elements

Envato Elements to baza zawierająca zdjęcia, filmy, szablony WordPressa i wiele innych elementów niezbędnych do stworzenia strony – do 10 elementów / komponentów na projekt.

Zdjęcia z banków zdjęć:

Freepik

Do 20 zdjęć na projekt.

Twenty 20

Do 20 zdjęć na projekt.

Depositphotos

Do 10 zdjęć na projekt.

Wsparcie merytoryczne po szkoleniu

Dodatkowo, w ramach ceny szkolenia otrzymasz wsparcie merytoryczne dla stworzonej w ramach szkolenia strony (możliwość zadawania pytań za pośrednictwem poczty email).

Jeżeli będziesz chciał zlecić nam wprowadzenie zmian lub dodanie dodatkowych funkcjonalności otrzymasz rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi. Będziesz mógł się także umówić na dodatkowy dzień szkolenia lub krótsze konsultacje.  

Jaką stronę mogę stworzyć podczas szkolenia?

Podczas szkolenia możesz stworzyć:

 • stronę firmową
 • stronę – portfolio
 • bloga
 • serwis tematyczny
 • sklep internetowy

Program

Szkolenie podzielone jest na dwa etapy:

 • I ETAP (1 dzień) – wprowadzenie do WordPressa, podstawy
 • II ETAP (1 lub 2 dni) – warsztaty – samodzielne tworzenie własnej strony pod okiem trenera

 

Pierwszy dzień to dokładny program naszego szkolenia podstawowego z WordPressa, którego szczegóły znajdziesz tutaj: Szkolenie WordPress

Dofinansowanie

Nasza firma posiada wdrożoną normę ISO 9001:2015  dzięki czemu można ubiegać się o dofinansowanie naszych usług szkoleniowych i doradczych między innymi z BUR. Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, głównie szkoleń, kursów oraz konsultacji. Jest kontynuacją działającej w przeszłości wyszukiwarki szkoleń Inwestycje w Kadry. Z dofinansowania z BUR mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę we wszystkich województwach poza mazowieckim i pomorskim. Więcej informacji: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Aby skorzystać z dofinansowania BUR prosimy o przesłanie adnotacji w uwagach do zamówienia – wstawimy do bazy BUR dokładnie takie szkolenie, na jakie chcą się Państwo zapisać (z uzgodnionym terminem, zakresem szkolenia itp.), co ułatwi załatwienie wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem. 


Ponadto często organizujemy szkolenia dofinansowane z Urzędów Pracy oraz organizacji zajmujących się aktywizacją zawodową. Sprawdź możliwości finansowania w swojej okolicy, a my chętnie pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności.

Terminy

Nasze szkolenia indywidualne można zarezerwować zazwyczaj 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. 

Prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu. 

Lokalizacje

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń w formule online – szkolenie online odbywa się za pośrednictwem programu Skype, Zoom lub Teams. Są to szkolenia o takiej samej skuteczności jak wersje stacjonarne. 

Szkolenia online dostępne są dla uczestników z całej Polski, można je przejść z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto są tańszą alternatywą w stosunku do szkoleń stacjonarnych.

Organizujemy także szkolenia stacjonarne w następujących miastach:

 • Warszawa
 • Łódź
 • Lublin
 • Kraków
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań

 

Szkolenia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych biurach wynajmowanych w sieci Regus.  Możemy także zorganizować szkolenie w siedzibie Klienta oraz w innych miejscowościach na terenie całej Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

FAQ

Czy w szkoleniu indywidualnym może wziąć udział tylko jedna osoba?

W szkoleniu indywidualnym może wziąć udział maksymalnie 3 uczestników. 2 i 3 osoba otrzymuje rabat 30%. Możemy także zorganizować szkolenie grupowe – w przypadku zainteresowania taką formą szkolenia prosimy o kontakt.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT.

W jakiej formie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się online – za pomocą programu Skype, Zoom lub Teams (do wyboru). Mogą także odbyć się stacjonarnie w wynajętym przez nas biurze szkoleniowym lub w siedzibie Klienta.