Przejdź do treści
Strona główna » Tworzenie Stron WordPress » Tworzenie Serwisów E-learningowych

Tworzenie Serwisów E-learningowych

Realizujemy zlecenia z zakresu budowy portali e-learningowych. Jest to doskonała możliwość rozszerzenia oferty dla wszelkiego rodzaju szkół (szkoły średnie, szkoły wyższe, szkoły zawodowe, szkoły językowe, centra kursów i szkoleń). Portal e-learningowy doskonale sprawdzi się także w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników, aby zapewnić im szkolenia na odległość.

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI

Standardową platformę e-learningową jesteśmy w stanie wdrożyć w 7 dni.

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego (oferta szkoleń).

Jesteśmy autorami książek “WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Do każdego projektu dołączamy instrukcję w języku polskim dla wszystkich grup użytkowników korzystających z serwisu, czyli: administratora, nauczycieli, uczniów.

Wypełnianie platformy treścią

Na życzenie możemy wesprzeć Państwa firmę w procesie wypełniania platformy treściami edukacyjnymi oraz dostosowywania materiałów do umieszczenia na platformie.

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – info@wpwizard.pl lub 500 067 709

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI SERWISU E-LEARNINGOWEGO

Dodawanie kursów i lekcji

W ramach platformy można dodawać nieograniczoną liczbę kursów (na przykład odpowiadających przedmiotom szkolnym, czy poziomom w nauczaniu języków obcych). Każdy kurs można podzielić na części (moduły) i dodawać do nich nieograniczoną liczbę lekcji.

Osadzanie zewnętrznych treści w lekcjach

Poza treściami tekstowymi i wizualnymi, w każdej lekcji można osadzić treści z zewnętrznych serwisów (takie jak filmy z YouTube
czy prezentacje multimedialne ze Slideshare). Można także wrzucić filmy, prezentacje i dokumenty PDF na serwer i wyświetlić je w lekcji za pomocą wbudowanej przeglądarki.

Testy i egzaminy

Do każdego kursu, części kursu oraz lekcji można przypisać test.
Test może składać się z następujących rodzajów pytań: jednokrotny wybór, wielokrotny wybór, samodzielne wpisanie odpowiedzi, szeregowanie odpowiedzi, dopasowywanie odpowiedzi, wypełnianie pustego pola, pytanie otwarte. W każdym teście można określić limit czasu na jego wypełnienie. Testy mogą sprawdzać się automatycznie, na podstawie udzielonych przez uczniów odpowiedzi. Do każdego pytania można dodać wiadomość wyświetlającą się w przypadku poprawnego rozwiązania, niepoprawnego rozwiązania zadania oraz wskazówkę.

Wirtualne klasy i lekcje na żywo

Możliwość tworzenia wirtualnych klas i wyświetlania w nich lekcji na żywo (za pośrednictwem streamingu YouTube, Vimeo, Facebook lub innych). W każdej wirtualnej klasie znajduje się czat na żywo dla uczniów uczestniczących w lekcji.
Można także wypełnić klasową „tablicę” treściami dotyczącymi lekcji. Można stworzyć dowolną liczbę klas i nazwać je numerami (np. 210), nazwiskami nauczycieli (np. Sala prof. Jana Kowalskiego), identyfikatorami klas (np. Sala klasy 1A) czy przedmiotami (np. Sala od biologii)

Zadania i prace domowe

Ponadto można zadawać uczniom prace domowe (np. wypracowania, referaty), które następnie mogą być sprawdzanie przez nauczyciela. Prace domowe (przypisane do lekcji) mogą być przesyłane za pośrednictwem opcji Dodaj Plik.
Nauczyciel może oceniać prace uczniów, a także dodawać do nich komentarze.

Sprzedaż kursów online

Sprzedaż kursów online za pośrednictwem wygodnej platformy sprzedażowej. Istnieje możliwość podpięcia szybkich płatności (np. DotPay, PayU, tPay i inne). System sprzedaży wyposażony jest między innymi w funkcjonalność kuponów rabatowych. Opcja sprzedaży dostępna jest w pakiecie STANDARD + SALE.