https://lottiefiles.com/8881-wave

Tworzenie Serwisów E-learningowych

Realizujemy zlecenia z zakresu budowy portali e-learningowych. Jest to doskonała możliwość rozszerzenia oferty dla wszelkiego rodzaju szkół (szkoły średnie, szkoły wyższe, szkoły zawodowe, szkoły językowe, centra kursów i szkoleń). Portal e-learningowy doskonale sprawdzi się także w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników, aby zapewnić im szkolenia na odległość.

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI

Standardową platformę e-learningową jesteśmy w stanie wdrożyć w 7 dni.

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego (oferta szkoleń).

Jesteśmy autorami książek “WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Świadczymy także usługi szkoleń i konsultacji w zakresie wdrażanych projektów. Obecnie konsultacje odbywają się online, w normalnej sytuacji – w wynajętych salach szkoleniowych lub w siedzibach Klientów.

Każdy realizowany projekt objęty jest gwarancją i wsparciem technicznym.

   

  Do każdego projektu dołączamy instrukcję w języku polskim dla wszystkich grup użytkowników korzystających z serwisu, czyli: administratora, nauczycieli, uczniów.

  Wypełnianie platformy treścią

  Na życzenie możemy wesprzeć Państwa firmę w procesie wypełniania platformy treściami edukacyjnymi oraz dostosowywania materiałów do umieszczenia na platformie.

  GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI SERWISU E-LEARNINGOWEGO

  Dodawanie kursów i lekcji

  W ramach platformy można dodawać nieograniczoną liczbę kursów (na przykład odpowiadających przedmiotom szkolnym, czy poziomom w nauczaniu języków obcych). Każdy kurs można podzielić na części (moduły) i dodawać do nich nieograniczoną liczbę lekcji.

  Osadzanie zewnętrznych treści w lekcjach

  Poza treściami tekstowymi i wizualnymi, w każdej lekcji można osadzić treści z zewnętrznych serwisów (takie jak filmy z YouTube czy prezentacje multimedialne ze Slideshare). Można także wrzucić filmy, prezentacje i dokumenty PDF na serwer i wyświetlić je w lekcji za pomocą wbudowanej przeglądarki.

  Testy i egzaminy

  Do każdego kursu, części kursu oraz lekcji można przypisać test. Test może składać się z następujących rodzajów pytań: jednokrotny wybór, wielokrotny wybór, samodzielne wpisanie odpowiedzi, szeregowanie odpowiedzi, dopasowywanie odpowiedzi, wypełnianie pustego pola, pytanie otwarte. W każdym teście można określić limit czasu na jego wypełnienie. Testy mogą sprawdzać się automatycznie, na podstawie udzielonych przez uczniów odpowiedzi. Do każdego pytania można dodać wiadomość wyświetlającą się w przypadku poprawnego rozwiązania, niepoprawnego rozwiązania zadania oraz wskazówkę.

  Wirtualne klasy i lekcje na żywo

  Możliwość tworzenia wirtualnych klas i wyświetlania w nich lekcji na żywo (za pośrednictwem streamingu YouTube, Vimeo, Facebook lub innych). W każdej wirtualnej klasie znajduje się czat na żywo dla uczniów uczestniczących w lekcji. Można także wypełnić klasową „tablicę” treściami dotyczącymi lekcji. Można stworzyć dowolną liczbę klas i nazwać je numerami (np. 210), nazwiskami nauczycieli (np. Sala prof. Jana Kowalskiego), identyfikatorami klas (np. Sala klasy 1A) czy przedmiotami (np. Sala od biologii)

  Zadania i prace domowe

  Ponadto można zadawać uczniom prace domowe (np. wypracowania, referaty), które następnie mogą być sprawdzanie przez nauczyciela. Prace domowe (przypisane do lekcji) mogą być przesyłane za pośrednictwem opcji Dodaj Plik. Nauczyciel może oceniać prace uczniów, a także dodawać do nich komentarze.

  Sprzedaż kursów online

  Sprzedaż kursów online za pośrednictwem wygodnej platformy sprzedażowej. Istnieje możliwość podpięcia szybkich płatności (np. DotPay, PayU, tPay i inne). System sprzedaży wyposażony jest między innymi w funkcjonalność kuponów rabatowych. Opcja sprzedaży dostępna jest w pakiecie STANDARD + SALE.

  OFERTA

  STANDARD

  Podstawowa platforma e-learningowa
  5000 PLN (netto)
  • Tworzenie kursów i lekcji
  • Osadzanie treści (Power Point, PDF, Video i inne)
  • Tworzenie testów i egzaminów
  • Wirtualne klasy i lekcje na żywo
  • Zadania i prace domowe
  • Automatyczne certyfikaty ukończenia
  • Skrzynka kontaktowa (nauczyciel - uczniowie)
  • Gwarancja i wsparcie techniczne
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Sprzedaż kursów online
  • Szybkie płatności za kursy
  • System kuponów rabatowych
  POPULARNA

  STANDARD + SALE

  Platforma e-learningowa z możliwością sprzedaży kursów online
  5500 PLN (netto)
  • Tworzenie kursów i lekcji
  • Osadzanie treści (Power Point, PDF, Video i inne)
  • Tworzenie testów i egzaminów
  • Wirtualne klasy i lekcje na żywo
  • Zadania i prace domowe
  • Automatyczne certyfikaty ukończenia
  • Skrzynka kontaktowa (nauczyciel - uczniowie)
  • Gwarancja i wsparcie techniczne
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Sprzedaż kursów online
  • Szybkie płatności za kursy
  • System kuponów rabatowych

  Uwaga! Istnieje możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty (obsługiwane przez tPay)

  TWÓJ SERWIS E-LEARNINGOWY KROK PO KROKU

  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

  info@wpwizard.pl

  +48 500 067 709

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on pinterest
  Kontakt

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

  Książka

  Zachecamy do zapoznania się z naszą książką “WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

  (*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka “SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

  Opinie Klientów
  Oceny Klientów
  5
  Oceniono 5 na 5 gwiazdek
  Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
  Zapisz się na szkolenie

  Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!