Przejdź do treści
Strona główna » Tworzenie Stron WordPress » Tworzenie Stron Internetowych

Tworzenie Stron Internetowych

Stworzymy dla Państwa profesjonalną, responsywną, zgodną z najnowszymi standardami stronę internetową wyposażoną w dowolne funkcjonalności. Zapewniamy serwis gwarancyjny i opiekę po-wdrożeniową,  instrukcję obsługi strony, doradztwo w zakresie wyglądu i funkcjonalności strony. Stronę internetową możemy rozbudować o dodatkowe elementy takie jak formularz kontaktowy, mapa Google, newsletter, możliwość rejestracji użytkowników, kalendarz wydarzeń, baza danych z wyszukiwarką (np. produktów) … i wiele innych!

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego. Jesteśmy autorami książek “WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

Na życzenie możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi strony dla właściciela lub pracowników (online dla Klientów spoza Warszawy, stacjonarnie na terenie Warszawy i okolic, stacjonarnie na terenie całej Polski w przypadku większych projektów). Do każdego projektu dołączamy ilustrowaną instrukcję obsługi w języku polskim.

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – info@wpwizard.pl lub 500 067 709