Szkolenie WordPress (poziom rozszerzony)

5,0 rating
5 lipca 2019

Dwa dni z Agnieszką otworzyły mi świat Wordpress’a
Po szkoleniu wszystko jest przejrzyste i łatwe
Polecam. Daje 5 gwiazdek ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Piotrek Zalipski

Kompleksowe, wyczerpujące, dające solidną wiedzę, godne polecenia!

5,0 rating
5 lipca 2019

Byłam uczestnikiem szkolenia z zakresu optymalizacji i pozycjonowania. Osoba prowadząca – p. Agnieszka zaimponowała mi swoją wiedzą praktyczną. Przerobiłyśmy ogromny kawał materiału. Tego co dowiedziałam się na szkoleniu nie wyczytałabym z książek. Jeśli ktoś naprawdę chcę się nauczyć pozycjonować to szkolenie jest dla niego. Już następnego dnia po szkoleniu można działać a w razie wątpliwości można uzyskać wsparcie od p. Agnieszki.
Szkolenie otworzyło przede mną wiele możliwości – nareszcie wiem jak to wszystko działa tak naprawdę, od praktycznej strony.

Marta Verjans

Bardzo dobry, praktyczny kurs – dla zielonych i dla zaawansowanych.

5,0 rating
1 lipca 2019

Miałem przyjemność odbyć indywidualne szkolenie z zakresu obsługi programu WordPress z Panią Agnieszką Ciborowską. Wybrałem właśnie ją, ponieważ bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie podręcznik, którego jest współautorką.
Zajęcia, w 100% praktyczne, były bardzo ciekawe i w stosunkowo krótkim czasie przećwiczyliśmy cały program szkolenia. Pani Agnieszka tłumaczy zagadnienia „step by step”, logicznie, posługując się optymalnymi przykładami. Otrzymałem proste odpowiedzi na wszystkie trudne pytania.
I jeszcze jedna fajna sprawa – Pani Agnieszka wspiera swoich kursantów przez pół roku po spotkaniu szkoleniowym, m.in. udostępniając im na 3 miesiące darmowy hosting i domenę, żeby ułatwić ćwiczenie WordPressa w „warunkach naturalnych”.
Bardzo dobry, praktyczny kurs – dla zielonych i dla zaawansowanych (zależnie od potrzeb).

Jacek Lubaszka (senior copywriter)

Kompleksowe i dopasowane do potrzeb

5,0 rating
8 lutego 2019

Brałam udział w indywidualnym szkoleniu z pozycjonowania. Możliwość zadawania nieograniczonej ilości pytań, cierpliwość Pani Agnieszki i jej szczera chęć pomocy spowodowały, że szkolenie okazało się dla mnie bardzo przydatne. Rozwiałam wszystkie wątpliwości i uporządkowałam dotychczasowe informacje w temacie SEO. Ponadto byłam pozytywnie zaskoczona bardzo elastycznym podejściem i całkowitą przebudową szkolenia pod moje potrzeby. Zachęcam do udziału

Bożena Bożęcka

(bez tytułu)

5,0 rating
5 lutego 2019

Zdecydowanie polecam! Wartościowe, bardzo efektywne szkolenie. Pani Agnieszka przystępnie i łatwo przekazuje wiedzę.
Efekty widoczne są już w pierwszej godzinie szkolenia.

Aleksandra Maciaszek

Polecam... z największą przyjemnością 🙂

5,0 rating
31 stycznia 2019

Z największą przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Agnieszką Ciborowską. Dlaczego? Największym argumentem jest indywidualne podejście do klienta, dążenie do osiągnięcia celu oraz dawanie wsparcia merytorycznego i technicznego po szkoleniu.
Szkolenia z WordPressa przechodziłam już wcześniej więc mam punkt odniesienia. Niestety nie zakończyły się one spodziewanym sukcesem ze względu na lakoniczne podejście do tematu, chaos w organizacji tematu oraz brak umiejętności dydaktycznych trenera.
Pani Agnieszka z niezwykłą elastycznością przeprowadza kursanta przez cały proces tworzenia strony www, tak aby mógł on poznać podstawowe kwestie związane z WordPressem. Najistotniejsze jest to, że nauka nie jest teoretyczna a praktyczna. Podczas szkolenia można stworzyć taką stronę internetową, którą można docelowo zainstalować na serwerze. A więc kursant oprócz praktycznej nauki otrzymuje także wartość dodaną w postaci własnego serwisu www. Realizacja nauczania na kanwie praktyki jest bardzo efektywną formą nauki. Dlatego zapisując się na szkolenie warto mieć wizję strony, a także posiadać wyselekcjonowane materiały (zdjęcia, filmy, muzyka, tekst itp) aby móc skoncentrować się na realizacji konkretnego projektu.
Duża wiedza, profesjonalizm, cierpliwość, elastyczność współpracy a także zdolności trenerskie to atuty, które zachęcają do korzystania z kolejnych szkoleń. Istotnego znaczenia nabiera także wsparcie zaraz po szkoleniu. To indywidualne podejście do klienta sprawia, że może on czuć się bezpiecznie. To z kolei prowadzi do budowania zaufania, które jest ważną determinantą w budowaniu efektywnej współpracy czego jestem przykładem. Do tego stopnia zafascynował mnie WordPress i sposób jego prezentacji przez Panią Agnieszkę, że dalej zaczęłam rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie. Już teraz jestem umówiona na kolejne szkolenie i w chwili obecnej nie wyobrażam sobie, aby w kolejne meandry WordPressa wdrażał mnie ktoś inny.

Justyna Adamczyk, Electronic Marketing

Polecam w 100%

5,0 rating
7 stycznia 2019

W ciągu jednego dnia indywidualnego szkolenia z Agnieszką zbudowałam podstawy swojej strony internetowej wracamdopracy.com – teraz wypełniam ją treścią i w ciągu kilku najbliższych dni mam nadzieję ją opublikować! Niesamowite, zważywszy na fakt, że moje próby stworzenia strony (chciałam wcześniej zlecić to komuś) trwały już od roku.
Moje wrażenia:
super profesjonalny kontakt – od pierwszego telefonu, kiedy nie do końca jeszcze byłam przekonana, że dam radę sama się tym zająć, przez samo szkolenie – wybrałam indywidualne i szczerze polecam, bo miałam 100 % uwagi prowadzącej: Agnieszka uważnie mnie słuchała i odpowiadała bardzo adekwatnie na moje pytania, po szkoleniu natychmiast odpowiedziała na dodatkowe wątpliwości i pytania
anielska cierpliwość – nawet, jeśli kilka razy trzeba było mi coś powtórzyć – byłam totalnym laikiem jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych i w ogóle różnych systemów używam raczej niechętnie – Agnieszka, bez mrugnięcia okiem, ze spokojem i uśmiechem tłumaczyła mi wszystko krok po kroku. A po szkoleniu, jak spanikowałam i nie mogłam się dostać na profil administratora i zdenerwowana zadzwoniłam do Agnieszki – ona ze stoickim spokojem wytłumaczyła co zrobiłam nie tak i jak mam to naprawić.
I jeszcze to, co dla mnie najważniejsze – jestem po 40-tce i jestem raczej analogowa – zdecydowanie bardziej preferuje realny świat niż wirtualny, mam profil na LinkedIn i FB, bo muszę ze względów zawodowych i przed spotkaniem z Agnieszką podchodziłam do promocji w sieci jak „pies do jeża”… Po tym szkoleniu nie tylko wiem, jak mam to zrobić, ale zyskałam też przekonanie, że dam sobie z tym radę na tyle, na ile teraz tego potrzebuję! A jeśli będę potrzebowała w tym jeszcze wsparcia profesjonalistów to na pewno się z tym wrócę do WordPress Wizards! Pięknie dziękuję!

Agata Lautsch, wracamdopracy.com