Przejdź do treści
Strona główna » Tworzenie Stron WordPress

Tworzenie Stron WordPress

Stworzymy dla Państwa profesjonalną, responsywną, zgodną z najnowszymi standardami stronę internetową wyposażoną w dowolne funkcjonalności. Zapewniamy serwis gwarancyjny i opiekę po-wdrożeniową,  instrukcję obsługi strony, doradztwo w zakresie wyglądu i funkcjonalności strony,

Na życzenie możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi strony dla właściciela lub pracowników (online dla Klientów spoza Warszawy, stacjonarnie na terenie Warszawy i okolic, stacjonarnie na terenie całej Polski w przypadku większych projektów).

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.  Jesteśmy autorami książki „WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 roku nakładem wydawnictwa Helion (link).

Chcesz zamówić stronę internetową lub dowiedzieć się więcej? Napisz info@wpwizard.pl lub zadzwoń 500 067 709.

Strona Firmowa

Strona internetowa – wizytówka firmy zawierająca do 10-15 podstron (np. oferta, o firmie, kontakt, współpraca itp.), zakładkę z aktualnościami (blog), statystyki, informację o cookies, panel zarządzania treścią (umożliwiający samodzielną edycję treści przez Klienta).

Sklep Internetowy

Sklep internetowy umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży w Internecie. Sklep umożliwia sprzedaż zarówno produktów wirtualnych jak i fizycznych. Sklep internetowy zawiera również wszystkie elementy oferty Strona Firmowa.

Serwis E-learningowy

Doskonała możliwość rozszerzenia oferty dla wszelkiego rodzaju szkół (szkoły średnie, szkoły wyższe, szkoły zawodowe, szkoły językowe, centra kursów i szkoleń). Portal e-learningowy doskonale sprawdzi się także w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników, aby zapewnić im szkolenia na odległość.

Portal Ogłoszeniowy

Jeżeli chciałbyś otworzyć portal ogłoszeniowy ta oferta jest skierowana do Ciebie! Możemy przygotować portal ogłoszeniowy z dowolnej branży i obejmujący swoim zasięgiem dowolne terytorium – ogłoszenia z danej miejscowości, lokalne, krajowe lub międzynarodowe (także wielojęzyczne).