https://lottiefiles.com/8881-wave

Tworzenie Stron WordPress

Stworzymy dla Państwa profesjonalną, responsywną, zgodną z najnowszymi standardami stronę internetową wyposażoną w dowolne funkcjonalności. Zapewniamy serwis gwarancyjny i opiekę po-wdrożeniową,  instrukcję obsługi strony, doradztwo w zakresie wyglądu i funkcjonalności strony,

Na życzenie możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi strony dla właściciela lub pracowników (online dla Klientów spoza Warszawy, stacjonarnie na terenie Warszawy i okolic, stacjonarnie na terenie całej Polski w przypadku większych projektów).

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach oraz prowadzeniem szkoleń z tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.  Jesteśmy autorami książki „WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 roku nakładem wydawnictwa Helion (link).

Chcesz zamówić stronę internetową lub dowiedzieć się więcej? Napisz info@wpwizard.pl lub zadzwoń 500 067 709.

Strona Firmowa

Strona internetowa - wizytówka firmy zawierająca do 10-15 podstron (np. oferta, o firmie, kontakt, współpraca itp.), zakładkę z aktualnościami (blog), statystyki, informację o cookies, panel zarządzania treścią (umożliwiający samodzielną edycję treści przez Klienta).

Sklep Internetowy

Sklep internetowy umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży w Internecie. Sklep umożliwia sprzedaż zarówno produktów wirtualnych jak i fizycznych. Sklep internetowy zawiera również wszystkie elementy oferty Strona Firmowa.

Serwis E-learningowy

Doskonała możliwość rozszerzenia oferty dla wszelkiego rodzaju szkół (szkoły średnie, szkoły wyższe, szkoły zawodowe, szkoły językowe, centra kursów i szkoleń). Portal e-learningowy doskonale sprawdzi się także w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników, aby zapewnić im szkolenia na odległość.

Portal Ogłoszeniowy

Jeżeli chciałbyś otworzyć portal ogłoszeniowy ta oferta jest skierowana do Ciebie! Możemy przygotować portal ogłoszeniowy z dowolnej branży i obejmujący swoim zasięgiem dowolne terytorium - ogłoszenia z danej miejscowości, lokalne, krajowe lub międzynarodowe (także wielojęzyczne).

Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 28 opinii)