Autorami większości wpisów w serwisie, organizatorami szkoleń oraz głównymi wykonawcami serwisów internetowych są:

 

Agnieszka Ciborowska – Właściciel firmy

Od kilkunastu lat hobbystycznie i zawodowo zajmuje się tworzeniem stron internetowych (zarówno od podstaw jak i na platformie WordPress).  Ukończyła studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Interesuje się podróżami, przyrodą i marketingiem internetowym.

Tel. 500 067 709 / Email: agnieszka.ciborowska@wpwizard.pl

 


Jarosław LipińskiJarosław Lipiński

Pierwsze strony internetowe tworzył jeszcze w latach 90.  Od 2003 roku prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez kilka lat był redaktorem naczelnym serwisu internetowego o tematyce turystycznej. Interesuje się podróżami, przyrodą, fotografią, motoryzacją oraz sportem.

 

 


Polecamy książkę naszego autorstwa „WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 roku nakładem wydawnictwa Helion:

WordPress jest potężnym narzędziem, zarówno pod względem możliwości, jak i niebywałej popularności na rynku. System, który miał pierwotnie obsługiwać proste blogi, w ciągu kilku lat rozrósł się i podbił serca milionów administratorów serwisów WWW, wśród których są amatorzy prowadzący nieskomplikowane strony internetowe oraz potężne korporacje korzystające z WordPressa w celu promocji i sprzedaży swoich usług czy produktów w sieci. Niezależnie od tego, czy marzysz o karierze profesjonalnego administratora serwisów internetowych, czy po prostu chcesz zaprezentować swoją twórczość w internecie, z pewnością warto bliżej poznać ten CMS.

Pomoże w tym książka WordPress dla początkujących , która pokaże Ci, jak szybko rozpocząć swoją przygodę z tym systemem, jeśli nie dysponujesz specjalistyczną wiedzą ani doświadczeniem. Dowiesz się z niej, jak tworzyć i formatować wpisy, dodawać do stron materiały graficzne, filmowe i dźwiękowe, tworzyć strukturę serwisu i definiować elementy nawigacyjne. Poznasz też sposoby zarządzania komentarzami i użytkownikami oraz nauczysz się zmieniać ustawienia i aktualizować system, a także dodawać motywy i wtyczki. Dowiesz się nawet, jak pozycjonować i optymalizować stronę oraz jak sprawić, aby była przyjazna osobom niepełnosprawnym. Czy można chcieć więcej?

Link do strony książki: WordPress dla początkujących – wyd. Helion