Przejdź do treści
Strona główna » Kontakt » Zespół

Zespół

Założyciele i główni organizatorzy szkoleń:

Agnieszka Ciborowska

Od blisko 20 lat zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych. Właścicielka firmy VALDANOS świadczącej usługi w zakresie tworzenia stron internetowych, pozycjonowania, organizacji szkoleń. Trenerka i autorka programów szkoleń e-biznesowych. Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Współzałożycielka i wiceprezes zarządu Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa” (przytulpsa.pl). Miłośniczka zwierząt i przyrody. Jej zainteresowania to przede wszystkim podróże, speleologia, turystyka górska, geografia i archeologia. Autorka dwóch książek o tworzeniu stron internetowych wydanych przez wydawnictwo Helion SA. Twórczyni portali turystycznych, między innymi i-tatry.pl oraz santorini-more.com.

Jarosław Lipiński

Z tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem związany od blisko 30 lat. Właściciel firmy DASAP (dasap.com.pl) zajmującej się importem i dystrybucją profesjonalnego sprzętu pomiarowego, testerów, kalibratorów i masztów teleskopowych oraz partner w firmie VALDANOS (wpwizard.pl) zajmującej się tworzeniem i obsługą serwisów internetowych, a także organizacją szkoleń związanych z tą tematyką. Współzałożyciel i wiceprezes zarządu Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa” (przytulpsa.pl). W życiu prywatnym wielki miłośnik przyrody, bardzo lubi zwierzęta, a jego pasje to podróże, turystyka off-road, hiking, speleologia, nurkowanie, tenis, jazda na rowerze. Autor dwóch książek o tworzeniu stron internetowych wydanych przez wydawnictwo Helion SA. Twórca portali turystycznych, między innymi i-tatry.pl oraz santorini-more.com.

Zachęcamy do zapoznania się z książkami naszego autorstwa “WordPress dla początkujących” oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion). W przygotowaniu jest kolejna książka – „SEO dla początkujących”

Opisy pozostałych trenerów w przygotowaniu – dostępne wkrótce 🙂