https://lottiefiles.com/8881-wave

O nas

Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach. Zajmujemy się także prowadzeniem kampanii z zakresu marketingu internetowego (między innymi Google AdWords, Social Media, Content Marketing).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla różnych branż oraz w marketingu internetowym. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na realizację zróżnicowanych, innowacyjnych projektów.

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe zgodne z preferencjami klienta. Oferujemy doradztwo w zakresie zwiększenia funkcjonalności i skuteczności strony, optymalizację pod kątem lepszego wyświetlania w wyszukiwarkach (SEO), wyposażenie strony w dodatkowe funkcjonalności (mapy, formularze, newslettery, ikony społecznościowe, statystyki i inne elementy). Każdy projekt objęty jest gwarancją i wsparciem technicznym.

Tworzymy strony firmowe, blogi, portfolio, sklepy internetowe, portale e-learningowe, serwisy rezerwacyjne, bazy wydarzeń, serwisy ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe i wiele innych. Każda strona może zostać wykonana w wersji dwujęzycznej lub wielojęzycznej.

Możemy przenieść do Internetu każdy Twój pomysł.

Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 28 opinii)