Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Działamy od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach. Zajmujemy się także prowadzeniem kampanii z zakresu marketingu internetowego.

Od 2016 roku specjalizujemy się w organizacji szkoleń – początkowo z tworzenia stron internetowych w CMS WordPress i SEO. Obecnie nasza oferta obejmuje różnego rodzaju szkolenia z IT, marketingu internetowego i e-biznesu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami z całej Polski. Szkolenia mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla różnych branż oraz w marketingu internetowym. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na realizację zróżnicowanych, innowacyjnych projektów.

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe zgodne z preferencjami klienta. Oferujemy doradztwo w zakresie zwiększenia funkcjonalności i skuteczności strony, optymalizację pod kątem lepszego wyświetlania w wyszukiwarkach (SEO), wyposażenie strony w dodatkowe funkcjonalności (mapy, formularze, newslettery, ikony społecznościowe, statystyki i inne elementy). Każdy projekt objęty jest gwarancją i wsparciem technicznym.

Tworzymy strony firmowe, blogi, portfolio, sklepy internetowe, portale e-learningowe, serwisy rezerwacyjne, bazy wydarzeń, serwisy ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe i wiele innych. Każda strona może zostać wykonana w wersji dwujęzycznej lub wielojęzycznej.

Możemy przenieść do Internetu każdy Twój pomysł.