Nasza firma  działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się tworzeniem na zlecenie Klientów stron internetowych i portali  o zróżnicowanej tematyce i funkcjonalnościach. Zajmujemy się także prowadzeniem kampanii z zakresu marketingu internetowego (między innymi Google AdWords, Social Media, Content Marketing).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla różnych branż oraz w marketingu internetowym. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na realizację zróżnicowanych, innowacyjnych projektów.

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe zgodne z preferencjami klienta. Oferujemy doradztwo w zakresie zwiększenia funkcjonalności i skuteczności strony, optymalizację pod kątem lepszego wyświetlania w wyszukiwarkach (SEO), wyposażenie strony w dodatkowe funkcjonalności (mapy, formularze, newslettery, ikony społecznościowe, statystyki i inne elementy). Każdy projekt objęty jest gwarancją i wsparciem technicznym.

Tworzymy strony firmowe, blogi, portfolio, sklepy internetowe, portale e-learningowe, serwisy rezerwacyjne, bazy wydarzeń, serwisy ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe i wiele innych. Każda strona może zostać wykonana w wersji dwujęzycznej lub wielojęzycznej.

Możemy przenieść do Internetu każdy Twój pomysł.

Założyciele firmy Agnieszka Ciborowska i Jarosław Lipiński są autorami książki “WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 nakładem największego w Polsce wydawnictwa informatycznego Helion (link).


Przykładowe realizacje