Przejdź do treści

Szkolenie WordPress

1500,00 10080,00  netto

SKU: Brak danych Kategoria:

Nasze Szkolenie WordPress dedykujemy wszystkim osobom, które chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć strony internetowe w CMS WordPress, zarządzać nimi i wprowadzać niezbędne zmiany. Nasze szkolenia mają charakter w 100% praktyczny, kursant krok po kroku przechodzi przez proces tworzenia strony internetowej pod okiem trenera. Szkolenie ma charakter indywidulny, jest to spotkanie z trenerem 1:1, dzięki czemu może zostać dopasowane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Skutecznie szkolimy z WordPressa od 2016 roku. Program szkolenia powstał w oparciu o nasze książki „WordPress dla początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019).

 • zajęcia w 100% praktyczne
 • wykwalifikowani trenerzy z dużym doświadczeniem
 • możliwość dostosowania programu kursu do wymagań uczestnika
 • konto hostingowe (na 1 rok po szkoleniu)
 • materiały dydaktyczne (książka „WordPress 5 dla początkujących”, wyd. Helion)
 • wsparcie merytoryczne po szkoleniu (możliwość konsultacji i zadawania pytań)
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • rekomendacja na LinkedIn (na życzenie)

Opinie o naszych szkoleniach WordPress

Przeprowadziliśmy już kilkaset szkoleń z WordPressa i zarówno my, jak i nasi Klienci mogą potwierdzić ich wysoką jakość oraz skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych szkoleniach:

Po dwudniowym kursie posiadam podstawową wiedzę jak stworzyć stronę internetową. Bardzo polecam, gdyż otrzymuje się wszystkie potrzebne informacje. Jest ich bardzo dużo, ale można na spokojnie je wdrażać po szkoleniu, wraz ze wsparciem pani Agnieszki. Przy okazji okazuje się, że tworzenie stron to też fajna zabawa. Polecam!

Agnieszka Bieniek
SAWE

Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, intensywne i merytoryczne. Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie przekazywała treści dotyczące obsługi WordPressa. Szkolenie przede wszystkim praktyczne a na tym zależało mi najbardziej. Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie.

Monika Markowska
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim

Agnieszka przeprowadziła mnie skutecznie i sprawnie przez proces stworzenia kilku stron internetowych.
Wiedza pięknie się układa i gruntuje w trakcie dnia szkoleniowego. WordPress okazuje się być dużo łatwiejszy niż mi się na początku wydawało. Wiedza dopasowana do konkretnych wymagań. Myślę, że warto i polecam.

Katarzyna Więckowska
Kontable

Jak przebiega szkolenie WordPress?

Szkolenie z WordPressa ma charakter w 100% praktyczny. Podczas szkolenia kursant samodzielnie tworzy stronę internetową od podstaw, a trener krok po kroku mówi jakie czynności należy wykonać aby zainstalować stronę na serwerze, odpowiednio ją skonfigurować, dodać treści, wybrać odpowiedni motyw, dostosować wygląd serwisu, dodać dodatkowe funkcjonalności za pomocą wtyczek.

Szkolenie indywidualne z WordPressa to program szyty na miarę i maksimum uwagi.
Jeden trener na jednego uczestnika szkolenia.

Szkolenie z WordPressa krok po kroku

Dopasowanie szkolenia do potrzeb uczestnika

Przed szkoleniem kursant otrzymuje ankietę preferencji, w której znajdują się pytania na temat umiejętności i dotychczasowego doświadczenia związanego z obsługą WordPressa (bez obaw! większość naszych kursantów zaczyna od „zera”). WordPress daje praktycznie nieograniczone możliwości. Dlatego kursant może zdecydować się na realizację standardowego programu lub uściślić jakie zagadnienia interesują go bardziej, a jakie mniej (np. niektóre osoby mogą być bardziej zainteresowane zagadnieniami związanymi z tworzeniem sklepów internetowych, inne – portali e-learningowych, a jeszcze inne – promocją strony). Każde szkolenie możemy dopasować dokładnie do potrzeb danego uczestnika (lub uczestników). Podczas szkolenia możemy omówić dokładnie to, na czym Ci najbardziej zależy.

Dobór motywów, wtyczek i innych narzędzi

(* dla szkoleń niestandardowych) Możemy omówić dokładnie te motywy, wtyczki i narzędzia, które chcesz. Część kursantów przychodzi na szkolenie „z własną stroną” i chce się nauczyć konkretnie jej obsługi. Nie ma problemu! Potrzebujemy tylko więcej informacji na jej temat przed szkoleniem, aby trener mógł się przygotować do szkolenia.

Szkolenie z WordPressa – 100% praktyki

Nasze szkolenie to 100% praktyki. Podczas szkolenia trener po kolei pokazuje poszczególne czynności niezbędne do utworzenia i konfiguracji strony internetowej. Kursant instaluje i dostosowuje kilka motywów oraz kilkanaście najpopularniejszych wtyczek. Trener przekazuje wskazówki dotyczące zarządzania stroną, aktualizacji, tworzenia backupów, bezpieczeństwa – słowem wszystkiego, co jest niezbędne do samodzielnego zarządzania stroną internetową

Materiały dydaktyczne

Przed szkoleniem kursant otrzymuje ankietę preferencji, w której znajdują się pytania na temat W trakcie szkolenia otrzymujesz zestaw ściągawek ułatwiających obsługę CMS WordPress. Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz materiały dydaktyczne – naszą książkę „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion) oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania w domu.

Wsparcie merytoryczne

Nasze szkolenia WordPress obejmują także wsparcie merytoryczne po szkoleniu. Zdajemy sobie sprawę, że 1-2 dniowe szkolenie to ogromna dawka wiedzy przekazana w bardzo krótkim czasie. Nikt nie jest w stanie zapamiętać i przyswoić całego materiału na raz. Dlatego przez 6 miesięcy po szkoleniu oferujemy bezpłatne konsultacje dla naszych kursantów – udostępniamy możliwość zadawania pytań za pośrednictwem poczty email. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące materiału omówionego podczas szkolenia.

Konto hostingowe

Każdy kursant otrzymuje dostęp do darmowego konta hostingowego, utworzonego na potrzeby szkolenia. Konto jest ważne przez okres 6 miesięcy od daty szkolenia. Na koncie hostingowym Kursant instaluje strony podczas szkolenia, może także do nich wrócić po jego zakończeniu, a także poćwiczyć tworzenie stron.

Co obejmuje cena szkolenia z WordPressa?

 • szkolenie z WordPressa – trwające 1-2 dni (w zależności od wybranego poziomu). Szkolenie trwa około 7h zegarowych dziennie, ale nie umawiamy się na konkretną liczbę godzin – jeśli kursant ma dodatkowe pytania, może zostać przedłużone. Podczas szkolenia przewidziane są przerwy (15 minutowe co około 1,5 godziny).
 • konto hostingowe – cena szkolenia zawiera dostęp do konta hostingowego na 12 miesięcy od daty szkolenia. Na koncie hostingowym instalujemy strony w WordPressie podczas szkolenia. Kursant może także do nich zajrzeć w przyszłości, a także samodzielnie przećwiczyć omawiane na szkoleniu zagadnienia.
 • wsparcie merytoryczne – po szkoleniu udostępniamy możliwość zadawania pytań z zakresu omawianego podczas szkolenia. Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie tak dużej ilości informacji w krótkim czasie może być problematyczne. Chętnie podpowiemy rozwiązanie problemu dotyczącego WordPressa i rozwiejemy wszelkie wątpliwości
 • dopasowanie programu szkolenia do indywidualnych potrzeb – można przejść nasze szkolenie według domyślnego, standardowego programu, lub dopasować program do własnych potrzeb. Część Klientów przychodzi na nasze szkolenie „z własną stroną” – i chce przećwiczyć konkretnie jej obsługę.
 • materiały dydaktyczne – po ukończonym szkoleniu otrzymasz naszą książkę „WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion) oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania w domu. W czasie zajęć otrzymasz komplet PDF-ów – ściągawek z najważniejszych funkcjonalności WordPressa.
 • certyfikat ukończenia szkolenia – każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia z WordPressa. Na życzenie możemy także wystawić certyfikat ukończenia szkolenia w języku angielskim.
Każde szkolenie możemy Także zaplanować i przygotować według Państwa potrzeb i oczekiwań.

Szkolenie WordPress Online

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń w formule online – szkolenie online z WordPressa odbywa się za pośrednictwem programu Skype, Zoom lub Teams. Są to szkolenia o takiej samej skuteczności jak wersje stacjonarne. Na szkoleniu stacjonarnym trener siedzi obok kursanta i krok po kroku mówi co należy robić, patrząc w jego monitor. Na szkoleniu online kursant udostępnia ekran trenerowi, a trener krok po kroku mówi, jakie kroki należy wykonać aby stworzyć stronę internetową. 

Szkolenia online dostępne są dla uczestników z całej Polski, można je przejść z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto są tańszą alternatywą w stosunku do szkoleń stacjonarnych.

Ramowy program szkolenia z WordPressa

WordPress dla początkujących – podstawowe (1 dzień)

 1. Od czego zacząć?
  • Co jest potrzebne do założenia strony internetowej – omówienie najważniejszych funkcjonalności kont hostingowych, zakupu domeny
  • Instalacja i konfiguracja WordPressa – omówienie możliwości instalacji WordPressa, samodzielna instalacja CMS WordPress przez Kursanta na serwerze
 2. Dodawanie wpisów i stron
  • Czym różnią się wpisy od stron? – omówienie różnic pomiędzy poszczególnymi typami treści w WordPressie, samodzielne dodawanie różnych rodzajów treści do strony przez Kursanta
  • Dodawanie wpisów i stron – omówienie możliwości dodawania treści, rodzajów edytorów treści (klasyczny oraz Gutenberg), najważniejszych ustawień publikacji
  • Kategorie i tagi – jak ich używać – omówienie dostępnych w WordPressie taksonomii i praktyczne wskazówki ich wykorzystania
 3. Motywy
  • Dobór odpowiedniego szablonu graficznego – omówienie instalacji i konfiguracji motywów, samodzielna instalacja motywów przez kursanta
  • Gdzie i w jaki sposób szukać motywów? – omówienie najlepszych praktyk w zakresie poszukiwania motywów do WordPressa
  • Konfiguracja i dostosowywanie motywów – samodzielna konfiguracja kilku motywów i dostosowanie ich wyglądu przez kursanta
 4. Dostosowywanie ustawień strony
  • Ustawienia wyświetlania wpisów, paginacji itp.
  • Ustawienia grafiki i mediów
  • Pozostałe ustawienia
 5. Zdjęcia i multimedia
  • Wstawianie zdjęć i filmów na stronę internetową – samodzielne wstawianie zdjęć przez kursanta, omówienie najważniejszych opcji dot. zdjęć (opisów, wielkości)
  • Tworzenie galerii zdjęć – samodzielne wstawianie galerii zdjęć przez kursanta
  • Wstawianie filmów – samodzielne wstawianie przez kursanta filmu (z dysku oraz osadzanie z portalu YouTube)
  • Wstawianie Mapy Google – samodzielne wstawianie przez kursanta mapy Google do strony internetowej
  • Skąd brać zdjęcia do strony internetowej? – praktyczne wskazówki
 6. Dostosowywanie paska bocznego i dodawanie widgetów
  • Jakie elementy warto umieścić w pasku bocznym? – omówienie obszarów paska bocznego,
  • Dostępne widgety – przećwiczenie przez kursanta samodzielnego wstawienia różnego rodzaju widgetów do paska bocznego
  • Widget Facebook Page Plugin – samodzielna konfiguracja i wstawienie do strony widgetu umożliwiającego zbieranie fanów na Facebooku
 7. Aktualizacje i backupy strony
  • Jak zrobić backup strony internetowej – samodzielne wykonanie aktualizacji strony internetowej przez kursanta
  • Jak w bezpieczny sposób przeprowadzać aktualizacje – omówienie sposobów na bezpieczne wykonanie aktualizacji
 8. Wtyczki – nieograniczone możliwości
  • Gdzie i w jaki sposób szukać wtyczek? – omówienie możliwości jakie dają wtyczki, oraz gdzie ich szukać
  • Konfiguracja i dostosowywanie wtyczek – samodzielna instalacja i konfiguracja przez kursanta kilkunastu najbardziej użytecznych wtyczek
 9. Użyteczne wtyczki – przykłady
  • Formularz Kontaktowy
  • Tryb konserwacji
  • Lightbox – automatyczna galeria zdjęć
  • Zarządzanie komentarzami
  • Udostępnianie społecznościowe
  • Certyfikat SSL
  • Dostosowywanie strony do RODO
  • Slidery, karuzele zdjęć
  • Newsletter
  • Tworzenie przekierowań
  • Przenoszenie strony na inny serwer
  • Automatyczne zmniejszanie zdjęć
  • Statystyki Google Analytics

WordPress dla początkujących – rozszerzone (2 dni)

Program pierwszego dnia j.w.

Program drugiego dnia:

 1. Wstęp do optymalizacji i pozycjonowania strony
  • Dobór odpowiednich słów kluczowych – jak szukać słów kluczowych, tworzenie przykładowej listy,
  • Optymalizacja strony pod kątem SEO – omówienie możliwości optymalizacji serwisu pod kątem SEO,
  • Zdobywanie linków – omówienie przykładowych źródeł linków.
 2. Tłumaczenia, wersje językowe
  • Motywy i wtyczki przetłumaczone na język polski – omówienie wersji językowych motywów i wtyczek
  • Samodzielne tłumaczenie za pomocą wtyczki LocoTranslate – samodzielne tłumaczenie przez kursanta komunikatów angielskojęzycznej wtyczki
  • Dodawanie innych wersji językowych serwisu – samodzielne dodanie przez kursanta dodatkowej wersji językowej serwisu,
  • Tłumaczenie strony za pomocą Google Translator – samodzielne dodanie przez kursanta widgetu z tłumaczem Google
 3. Tworzenie sklepu internetowego
  • Konfiguracja sklepu – samodzielne stworzenie przez kursanta prostego sklepu internetowego,
  • Dodawanie sposobów wysyłki i metod płatności – samodzielne skonfigurowanie przez kursanta ustawień sklepu,
  • Dodawanie produktów – samodzielne dodanie przez kursanta produktów do sklepu, omówienie najważniejszych opcji produktów,
  • Kupony rabatowe – samodzielne utworzenie przez kursanta kuponów rabatowych, omówienie zarządzania promocjami
  • Produkty z wariantami – omówienie możliwości tworzenia produktów z wieloma wariantami (kolory, rozmiary, rodzaje itp.)
  • Produkty wirtualne (cyfrowe) – omówienie możliwości sprzedaży produktów cyfrowych (takich jak kursy, ebooki, usługi itp.)
 4. Tworzenie własnych motywów za pomocą wtyczki Elementor
  • Dodawanie stref (header, footer)
  • Tworzenie szablonu strony głównej
  • Tworzenie szablonów poszczególnych podstron
  • Grafiki do wykorzystania na stronie internetowej
 5. Tworzenie innych niestandardowych serwisów (zgodnie z oczekiwaniami Kursanta) – możliwości WordPressa są w zasadzie nieograniczone i zdajemy sobie sprawę, że każdy może chcieć go wykorzystać do niego innych celów. Dlatego każde szkolenie może zostać wzbogacone o dodatkowe treści i zagadnienia, zgodnie z oczekiwaniami kursanta.

Efekty szkolenia z WordPressa

Po przejściu naszego szkolenia z WordPressa będziesz umiał samodzielnie stworzyć stronę internetową.

 • Szkolenie podstawowe (jednodniowe) pozwoli na stworzenie prostej strony firmowej (tzw. wizytówki) lub bloga
 • Szkolenie rozszerzone (dwudniowe) pozwoli na uruchomienie własnego sklepu internetowego, stworzenie bardziej zaawansowanego serwisu, dostosowania wyglądu strony dokładnie do potrzeb

Autorzy programu szkolenia

Autorami programów szkoleń z WordPressa są Agnieszka Ciborowska i Jarosław Lipiński – autorzy książek o WordPressie, które ukazały się nakładem wydawnictwa Helion –  „WordPress dla początkujących” (grudzień 2017) oraz „WordPress 5 dla początkujących” (lipiec 2019). Od wielu lat zawodowo zajmujący się tworzeniem stron i portali internetowych. Szkolenia  w WordPress Wizard są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów WordPressa z wieloletnim doświadczeniem.

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu?

Nasze szkolenia prowadzone są w formule 1:1 – jeden trener na jednego uczestnika. W szkoleniu indywidualnym z WordPressa może wziąć udział  2-3 kursantów z jednej firmy – dostosowujemy wspólny program pod wszystkich kursantów. Każda dodatkowa osoba otrzymuje zniżkę 30%. Wszyscy uczestnicy szkolenia  otrzymują książkę „WordPress 5 dla początkujących”, certyfikat ukończenia szkolenia oraz są objęci wsparciem merytorycznym po szkoleniu.

Rezerwacja szkolenia

Nasze szkolenie z WordPressa można zarezerwować zazwyczaj 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Szkolenie może się odbyć zarówno w dni robocze, jak i weekendy. Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować terminy tak, aby odpowiadały naszym Klientom. Po ustaleniu terminu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50% ceny netto, która jest dla nas potwierdzeniem faktycznej chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Kto może wziąć udział w szkoleniu z WordPressa?

Większość naszych Klientów to osoby zupełnie początkujące, nie mające wcześniej żadnych doświadczeń w zakresie tworzenia stron w WordPressie. Niektórzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia. Inni Klienci przychodzą z własną stroną www i chcą poćwiczyć jej obsługę.

Nasze szkolenia z WordPressa polecamy osobom, które:

 • chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć strony www w WordPressie,
 • chcą nauczyć się zarządzać już istniejącymi stronami,
 • planują stworzenie własnej strony www – np. strony firmowej czy bloga
 • chcą się uniezależnić od zewnętrznego wykonawcy i samodzielnie panować nad swoimi stronami, wprowadzać zmiany itp.


Aby skorzystać z naszego szkolenia nie musisz:

 • mieć jakiegokolwiek doświadczenia z WordPressem,
 • umieć programować (nie będziesz się także go uczyć na naszym szkoleniu),
 • wiedzieć co to jest HTML, CSS, PHP, Javascript itp.

Program

WordPress dla początkujących – podstawowe (1 dzień)

 1. Od czego zacząć?
  • Co jest potrzebne do założenia strony internetowej – omówienie najważniejszych funkcjonalności kont hostingowych, zakupu domeny
  • Instalacja i konfiguracja WordPressa – omówienie możliwości instalacji WordPressa, samodzielna instalacja CMS WordPress przez Kursanta na serwerze
 2. Dodawanie wpisów i stron
  • Czym różnią się wpisy od stron? – omówienie różnic pomiędzy poszczególnymi typami treści w WordPressie, samodzielne dodawanie różnych rodzajów treści do strony przez Kursanta
  • Dodawanie wpisów i stron – omówienie możliwości dodawania treści, rodzajów edytorów treści (klasyczny oraz Gutenberg), najważniejszych ustawień publikacji
  • Kategorie i tagi – jak ich używać – omówienie dostępnych w WordPressie taksonomii i praktyczne wskazówki ich wykorzystania
 3. Motywy
  • Dobór odpowiedniego szablonu graficznego – omówienie instalacji i konfiguracji motywów, samodzielna instalacja motywów przez kursanta
  • Gdzie i w jaki sposób szukać motywów? – omówienie najlepszych praktyk w zakresie poszukiwania motywów do WordPressa
  • Konfiguracja i dostosowywanie motywów – samodzielna konfiguracja kilku motywów i dostosowanie ich wyglądu przez kursanta
 4. Dostosowywanie ustawień strony
  • Ustawienia wyświetlania wpisów, paginacji itp.
  • Ustawienia grafiki i mediów
  • Pozostałe ustawienia
 5. Zdjęcia i multimedia
  • Wstawianie zdjęć i filmów na stronę internetową – samodzielne wstawianie zdjęć przez kursanta, omówienie najważniejszych opcji dot. zdjęć (opisów, wielkości)
  • Tworzenie galerii zdjęć – samodzielne wstawianie galerii zdjęć przez kursanta
  • Wstawianie filmów – samodzielne wstawianie przez kursanta filmu (z dysku oraz osadzanie z portalu YouTube)
  • Wstawianie Mapy Google – samodzielne wstawianie przez kursanta mapy Google do strony internetowej
  • Skąd brać zdjęcia do strony internetowej? – praktyczne wskazówki
 6. Dostosowywanie paska bocznego i dodawanie widgetów
  • Jakie elementy warto umieścić w pasku bocznym? – omówienie obszarów paska bocznego,
  • Dostępne widgety – przećwiczenie przez kursanta samodzielnego wstawienia różnego rodzaju widgetów do paska bocznego
  • Widget Facebook Page Plugin – samodzielna konfiguracja i wstawienie do strony widgetu umożliwiającego zbieranie fanów na Facebooku
 7. Aktualizacje i backupy strony
  • Jak zrobić backup strony internetowej – samodzielne wykonanie aktualizacji strony internetowej przez kursanta
  • Jak w bezpieczny sposób przeprowadzać aktualizacje – omówienie sposobów na bezpieczne wykonanie aktualizacji
 8. Wtyczki – nieograniczone możliwości
  • Gdzie i w jaki sposób szukać wtyczek? – omówienie możliwości jakie dają wtyczki, oraz gdzie ich szukać
  • Konfiguracja i dostosowywanie wtyczek – samodzielna instalacja i konfiguracja przez kursanta kilkunastu najbardziej użytecznych wtyczek
 9. Użyteczne wtyczki – przykłady
  • Formularz Kontaktowy
  • Tryb konserwacji
  • Lightbox – automatyczna galeria zdjęć
  • Zarządzanie komentarzami
  • Udostępnianie społecznościowe
  • Certyfikat SSL
  • Dostosowywanie strony do RODO
  • Slidery, karuzele zdjęć
  • Newsletter
  • Tworzenie przekierowań
  • Przenoszenie strony na inny serwer
  • Automatyczne zmniejszanie zdjęć
  • Statystyki Google Analytics

WordPress dla początkujących – rozszerzone (2 dni)

Program pierwszego dnia j.w.

Program drugiego dnia:

 1. Wstęp do optymalizacji i pozycjonowania strony
  • Dobór odpowiednich słów kluczowych – jak szukać słów kluczowych, tworzenie przykładowej listy,
  • Optymalizacja strony pod kątem SEO – omówienie możliwości optymalizacji serwisu pod kątem SEO,
  • Zdobywanie linków – omówienie przykładowych źródeł linków.
 2. Tłumaczenia, wersje językowe
  • Motywy i wtyczki przetłumaczone na język polski – omówienie wersji językowych motywów i wtyczek
  • Samodzielne tłumaczenie za pomocą wtyczki LocoTranslate – samodzielne tłumaczenie przez kursanta komunikatów angielskojęzycznej wtyczki
  • Dodawanie innych wersji językowych serwisu – samodzielne dodanie przez kursanta dodatkowej wersji językowej serwisu,
  • Tłumaczenie strony za pomocą Google Translator – samodzielne dodanie przez kursanta widgetu z tłumaczem Google
 3. Tworzenie sklepu internetowego
  • Konfiguracja sklepu – samodzielne stworzenie przez kursanta prostego sklepu internetowego,
  • Dodawanie sposobów wysyłki i metod płatności – samodzielne skonfigurowanie przez kursanta ustawień sklepu,
  • Dodawanie produktów – samodzielne dodanie przez kursanta produktów do sklepu, omówienie najważniejszych opcji produktów,
  • Kupony rabatowe – samodzielne utworzenie przez kursanta kuponów rabatowych, omówienie zarządzania promocjami
  • Produkty z wariantami – omówienie możliwości tworzenia produktów z wieloma wariantami (kolory, rozmiary, rodzaje itp.)
  • Produkty wirtualne (cyfrowe) – omówienie możliwości sprzedaży produktów cyfrowych (takich jak kursy, ebooki, usługi itp.)
 4. Tworzenie własnych motywów za pomocą wtyczki Elementor
  • Dodawanie stref (header, footer)
  • Tworzenie szablonu strony głównej
  • Tworzenie szablonów poszczególnych podstron
  • Grafiki do wykorzystania na stronie internetowej
 5. Tworzenie innych niestandardowych serwisów (zgodnie z oczekiwaniami Kursanta) – możliwości WordPressa są w zasadzie nieograniczone i zdajemy sobie sprawę, że każdy może chcieć go wykorzystać do niego innych celów. Dlatego każde szkolenie może zostać wzbogacone o dodatkowe treści i zagadnienia, zgodnie z oczekiwaniami kursanta.

Dofinansowanie

Nasza firma posiada wdrożoną normę ISO 9001:2015  dzięki czemu można ubiegać się o dofinansowanie naszych usług szkoleniowych i doradczych między innymi z BUR. Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, głównie szkoleń, kursów oraz konsultacji. Jest kontynuacją działającej w przeszłości wyszukiwarki szkoleń Inwestycje w Kadry. Z dofinansowania z BUR mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę we wszystkich województwach poza mazowieckim i pomorskim. Więcej informacji: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Aby skorzystać z dofinansowania BUR prosimy o przesłanie adnotacji w uwagach do zamówienia – wstawimy do bazy BUR dokładnie takie szkolenie, na jakie chcą się Państwo zapisać (z uzgodnionym terminem, zakresem szkolenia itp.), co ułatwi załatwienie wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem. 


Ponadto często organizujemy szkolenia dofinansowane z Urzędów Pracy oraz organizacji zajmujących się aktywizacją zawodową. Sprawdź możliwości finansowania w swojej okolicy, a my chętnie pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności.

Terminy

Nasze szkolenia indywidualne można zarezerwować zazwyczaj 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. 

Prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu. 

Lokalizacje

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń w formule online – szkolenie online odbywa się za pośrednictwem programu Skype, Zoom lub Teams. Są to szkolenia o takiej samej skuteczności jak wersje stacjonarne. 

Szkolenia online dostępne są dla uczestników z całej Polski, można je przejść z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto są tańszą alternatywą w stosunku do szkoleń stacjonarnych.

Organizujemy także szkolenia stacjonarne w następujących miastach:

 • Warszawa
 • Łódź
 • Lublin
 • Kraków
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań

 

Szkolenia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych biurach wynajmowanych w sieci Regus.  Możemy także zorganizować szkolenie w siedzibie Klienta oraz w innych miejscowościach na terenie całej Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

FAQ

Czy w szkoleniu indywidualnym może wziąć udział tylko jedna osoba?

W szkoleniu indywidualnym może wziąć udział maksymalnie 3 uczestników. 2 i 3 osoba otrzymuje rabat 30%. Możemy także zorganizować szkolenie grupowe – w przypadku zainteresowania taką formą szkolenia prosimy o kontakt.

Mam własną stronę. Czy możemy ją omówić podczas szkolenia?

Oczywiście! Wielu naszych kursantów przychodzi na szkolenie z własną stroną internetową. Przed szkoleniem potrzebujemy listy zagadnień, które kursant chciałby omówić w ramach części poświęconej jego stronie internetowej. Dobrze także wykonać kopię strony, aby podczas szkolenia nie pracować na „żywym organizmie”.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT.

W jakiej formie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się online – za pomocą programu Skype, Zoom lub Teams (do wyboru). Mogą także odbyć się stacjonarnie w wynajętym przez nas biurze szkoleniowym lub w siedzibie Klienta.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia szkolenia?

Tak, każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Grupy

W przypadku zainteresowania ofertą szkolenia grupowego (dla 4 lub więcej osób) prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  Informacje kontaktowe: