Funkcje motywów

Motywy do WordPressa bardzo różnią się ze względu na liczbę opcji, niektóre z nich mają ich niewiele, a inne umożliwiają zmianę dosłownie każdego najmniejszego szczegółu. Rodzaje opcji, układ oraz nazewnictwo pól bardzo różnią się od siebie w zależności od zastosowanego szablonu. W kolejnych wpisach znajdziesz opisy przykładowych, najczęściej występujących i najbardziej użytecznych funkcji dostępnych w najpopularniejszych motywach.

Listę opcji dostępnych w Twoim szablonie znajdziesz w zakładce Theme Options (lub opcje szablonu, opcje motywu itp. , niekiedy występuje ona jako podmenu zakładki Wygląd.

Popularne funkcje motywów:

Funkcje motywów

Podobne wpisy

  • Przyciski Social MediaPrzyciski Social Media Wykorzystanie Social Media do popularyzacji strony - przyciski typu "Podziel się" oraz "Polub nas".
  • Nawigacja i menuNawigacja i menu Informacje na temat możliwości konfigurowania przycisków nawigacyjnych z poziomu opcji motywu.
  • BreadcrumbsBreadcrumbs Co to są ścieżki nawigacyjne (ang. breadcrumbs) i czy warto z nich korzystać.
  • LogoLogo Wstawianie spersonalizowanego logotypu do nagłówka motywu strony w WordPressie.
  • CzcionkiCzcionki Informacje na temat ustawień czcionek (wielkość, czcionka, grubość, kolor) oferowanych przez niektóre motywy.
  • SliderSlider Informacje na temat dostępnej w wielu motywach opcji Slider umożliwiającej dodanie do strony atrakcyjnego pokazu slajdów.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.