Komentarze

Komentarze są jednym z najpotężniejszych narzędzi do tworzenia wokół strony zaangażowanej społeczności. Dzięki komentarzom strona internetowa przestaje być jednokierunkowym medium do przekazywania informacji, a staje się miejscem dyskusji i wymiany poglądów pomiędzy autorem strony a jej odbiorcami, a także pomiędzy poszczególnymi użytkownikami. Za pomocą komentarzy użytkownicy mogą wyrażać swoje opinie na dany temat, zadawać szczegółowe pytania oraz otrzymywać informację zwrotną.

Wordpress Komentarze

Podobne wpisy

  • SpamSpam Czym jest spam, co spamerom daje masowe dodawanie spamowych komentarzy i jak walczyć ze spamem.
  • Zarządzanie komentarzamiZarządzanie komentarzami Informacje na temat zarządzania dodanymi przez użytkowników komentarzami - zatwierdzanie, odrzucanie, usuwanie, edycja itp.
  • Dodawanie komentarzyDodawanie komentarzy Opis procesu dodawania komentarzy, zastosowanie tagów HTML w komentarzach, ustawienia publikacji komentarzy.
  • MediaMedia Informacje na temat możliwości urozmaicania wpisów elementami multimedialnymi - słowo wstępu.
  • Bezpośrednie odnośnikiBezpośrednie odnośniki Informacje na temat ustawień bezpośrednich odnośników - format adresu url wpisu, znaczniki oraz aliasy kategorii i tagów.
  • Nasycenie strony słowami kluczowymiNasycenie strony słowami kluczowymi Jest to jeden z najważniejszych elementów branych pod uwagę przez roboty wyszukiwarek. Nie jest znana optymalna wartość nasycenia strony słowami kluczowymi. Nie należy jednak przesadzać i nienaturalnie powielać słów kluczowych w treści strony.

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.