Wtyczki

Wtyczka to dodatkowy moduł do podstawowej wersji WordPressa, który rozszerza jego możliwości o dodatkowe funkcje. Odpowiednio dobierając wtyczki na swojej stronie, można tworzyć serwisy o bardzo różnorodnych funkcjonalnościach.

WordPress w podstawowej wersji posiada wiele przydatnych funkcji, jednak nie dla wszystkich zastosowań okazują się one zadowalające. Na szczęście 99% problemów rozwiązują wtyczki, których w samym oficjalnym katalogu wordpress.org jest obecnie ponad 37 000 (a liczba ta sukcesywnie się zwiększa), a w innych źródłach (choć z tych należy korzystać ostrożnie) – co najmniej dwa razy więcej.

Wordpress Wtyczki

Podobne wpisy

 • Wtyczki ułatwiające zbieranie funduszyWtyczki ułatwiające zbieranie funduszy Zestawienie kilku ciekawych wtyczek ułatwiających zbieranie funduszy. Wtyczki przydatne będą w szczególności dla twórców stron organizacji pozarządowych.
 • Wtyczki do zarządzania rezerwacjami 1:1Wtyczki do zarządzania rezerwacjami 1:1 Wtyczki, które mogą być przydatne dla firm świadczących różnego rodzaju usługi. Pozwalają na stworzenie systemu rezerwacji usług i zarządzanie nim za pośrednictwem strony internetowej.
 • Zarządzanie wtyczkamiZarządzanie wtyczkami Zarządzanie już zainstalowanymi wtyczkami - włączanie, wyłączanie, usuwanie i aktualizowanie.
 • Jak znaleźć i wybrać wtyczkę?Jak znaleźć i wybrać wtyczkę? Porady jak znaleźć wtyczkę idealnie dopasowaną do potrzeb oraz na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru.
 • Instalacja wtyczekInstalacja wtyczek Informacje na temat instalacji wtyczek - z oficjalnego repozytorium WordPressa i z dysku komputera.
 • Wtyczki ułatwiające promocję wydarzeń (wtyczki eventowe)Wtyczki ułatwiające promocję wydarzeń (wtyczki eventowe) Kilka ciekawych wtyczek ułatwiających promocję wydarzeń na stronie internetowej lub blogu. Wtyczki przydatne będą w szczególności osobom, firmom i organizacjom będącym organizatorami wydarzeń, ale również tym, którzy często uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach i chcą ten fakt […]

2 Komentarze(-y)

 1. Jacek Jacek
  19 marca 2016    

  coś tu nie gra – nie mam zakładki „wtyczki”

  • Agnieszka Ciborowska Agnieszka Ciborowska
   19 marca 2016    

   Czy na pewno ma Pan WordPressa ORG, a nie COM?

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.