Wtyczka Page Links To

Czasami zdarza się, że w jakimś motywie lub wtyczce w danym miejscu (np. w ustawieniach slidera) można wybrać docelowe odnośniki wyłącznie do stron, a my chcielibyśmy aby w tym miejscu występowały posty (lub odwrotnie).

W takich sytuacjach można skorzystać z wtyczki Page Links To (https://wordpress.org/plugins/page-links-to/). Wtyczka umożliwia w łatwy sposób „podmienić” link wybranej strony lub wpisu, na dowolny inny.

Przykład:

Mamy widget, w którym można wybrać dowolną  stronę, a my chcielibyśmy umieścić tam link do wpisu.

Tworzymy więc dodatkową (roboczą) stronę i w ustawieniach Page Links To wpisujemy alternatywny adres (w tym przypadku adres tego wpisu, który chcemy wyświetlić w widgecie, ale może być też dowolny inny, również zewnętrzny adres).

Zapisujemy stronę, a w widgecie wybieramy właśnie stworzoną, roboczą stronę.

Zapisujemy ustawienia i sprawdzamy – w widgecie powinien widnieć odnośnik… do naszego wybranego wpisu 🙂

Wtyczka Page Links To

Podobne wpisy

 • Przyciski Udostępnij za pomocą wtyczki AddToAny Share ButtonsPrzyciski Udostępnij za pomocą wtyczki AddToAny Share Buttons W dzisiejszym wpisie nauczymy się dodawać przyciski udostępniania (share it) za pomocą wtyczki AddToAny Share Buttons. Jest to bajecznie proste rozwiązanie z którym poradzi sobie każdy, nawet początkujący WordPressowicz.
 • Ustawienia dyskusjiUstawienia dyskusji Informacje na temat ustawień dyskusji - ustawienia komentarzy, pingbacki i trackbacki, obrazki profilowe.
 • Aktualizacja rdzeniaAktualizacja rdzenia Jeżeli Twój WordPress wymaga aktualizacji, zostaniesz o tym poinformowany poprzez specjalny komunikat wyświetlający się w górnej części panelu administracyjnego. W tym wpisie podpowiadamy jak przejść przez proces aktualizacji (automatycznej lub ręcznej).
 • Przenoszenie strony na inny serwerPrzenoszenie strony na inny serwer Czasami zachodzi potrzeba przeniesienia strony na inny serwer – może się tak stać w przypadku konieczności zmiany hostingu, ale również gdy chcemy przenieść wersję deweloperską nowo powstałej strony w docelowe miejsce. W tym wpisie wyjaśniamy jak to zrobić krok po kroku 🙂
 • Profil użytkownikaProfil użytkownika Możliwości personalizacji i edycji profilu użytkownika - włączanie i wyłączanie różnych opcji, dane kontaktowe, notka biograficzna, zmiana hasła itp.
 • Źródła linkówŹródła linków Jak pozyskiwać linki przychodzące? Istnieje wiele sposobów na pozyskanie odsyłaczy do naszej strony. W tym wpisie znajdziesz niektóre z nich.

2 Komentarze(-y)

 1. 1 lutego 2016    

  Zawsze macie ciekawe przeglądy! Plasuję!

 2. 2 lutego 2016    

  Super, zapamiętuję sobie ten blog, bo mam sporo do poprawienia u siebie jeśli chodzi o WordPressa;)

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowych częściach kursu oraz ciekawostkach ze świata WordPressa.

* Nikomu nie przekażemy Twojego adresu email. Nie wysyłamy spamu.

Facebook

Grupa WordPress Dla Każdego

Zapraszamy także na grupę "WordPress Dla Każdego" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/1652448521698143/.

Grupa została stworzona z myślą o wymianie doświadczeń, wzajemnej pomocy, dyskusji i dzieleniu się informacjami dotyczącymi WordPressa.