https://lottiefiles.com/8881-wave

Hiperłącza

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Po krótkim omówieniu sposobów, w jakie można umieścić słowa kluczowe w treści strony, zajmiemy się hiperłączami, zwanymi również linkami, które są obecnie najważniejszym czynnikiem decydującym o pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Linki dzielą się na dwie grupy – wychodzące oraz przychodzące. Natomiast linki wychodzące dzielą się na linki wewnętrzne i zewnętrzne.

Linki przychodzące

Linki przychodzące są to odwołania prowadzące do naszej strony z innych witryn. Ważna jest ich liczba, ale również jakość. Linki ze stron popularnych, o wysokiej wartości PageRank, a także takie, z których internauci rzeczywiście korzystają, są o wiele bardziej wartościowe.

Zabiegając o linki przychodzące warto pamiętać, że najlepiej jest, aby:

  • linki pochodziły z różnych domen,
  • linki pochodziły ze stron działających na różnych serwerach,
  • linki pochodziły ze stron o różnych adresach IP.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!