Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenie WordPress Kraków

Szkolenie WordPress Kraków

Zapraszamy do skorzystania z oferty stacjonarnych szkoleń indywidualnych z WordPressa na terenie Krakowa. Szkolenia odbywają się w formule 1:1 (jeden trener – jeden uczestnik). Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe i nimi zarządzać.

Więcej informacji oraz program szkolenia dostępny tutaj:

Szkolenia w Krakowie organizujemy przy ul. Puszkarskiej 7M. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Bonarka City Center. Dokładna lokalizacja poniżej:

Do centrum można dojechać:

  • autobusem – na przystanku znajdującym się w sąsiedztwie budynku zatrzymują się linie 164 i 610
  • pociągiem – stacja PKP Kraków Bonarka znajduje się w odległości 900 m od budynku (ok. 11 minut pieszo)

Zmotoryzowani kursanci mogą zatrzymać samochód na podziemnym parkingu.

Ceny szkoleń z WordPressa w Krakowie:

  • WordPress dla początkujących (1 dzień) – 2 100 zł netto
  • WordPress dla początkujących – poziom rozszerzony (2 dni) – 4 200 zł netto

Wystawiamy faktury VAT.

Zachęcamy do udziału w naszym kursie WordPress w Krakowie, w innych miastach na terenie całej Polski, a także w szkoleniach prowadzonych online za pośrednictwem programu Skype.

Na naszym szkoleniu z WordPressa zyskasz umiejętności, dzięki którym bez problemu stworzysz stronę internetową od podstaw. Nasz kurs obejmuje takie zagadnienia, jak instalacja WordPressa, wybór i dostosowywanie motywu, dodawanie treści i multimediów, zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami, instalacja dodatkowych wtyczek, aktualizacje i bezpieczeństwo. Każde szkolenie może zostać także zmodyfikowane zgodnie z życzeniem kursanta.