https://lottiefiles.com/8881-wave

Słowa i frazy kluczowe

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Prowadząc serwis internetowy o określonej tematyce zależy nam nie tyle na osiągnięciu jak najwyższej liczby odwiedzin, ale na tym, aby te wizyty były wartościowe – dla nas oraz dla użytkowników odwiedzających naszą stronę. Wartościowy użytkownik to taki, który przyszedł na naszą stronę w określonym celu i znalazł to, czego szukał.

Aby tak się stało, musimy zadbać o to, aby nasza strona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania na właściwe słowa kluczowe.

Dawno temu, gdy Internet dopiero raczkował, w niektórych kręgach popularne było pozycjonowanie stron internetowych na hasła w żaden sposób nie związane z działalnością strony, ale za to popularne i często wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki (np. sport, warez, dzwonki itd.). Wychodzili oni z założenia, że w tak ogromnej grupie zawsze znajdą osoby, które pomimo że szukały czegoś innego, zainteresują się ofertą dostępną na pozycjonowanej w taki sposób stronie. Obecnie taka strategia byłaby kompletnie bezużyteczna co najmniej z dwóch powodów:

  • pozycjonowanie strony na tak ogólne i popularne frazy jest bardzo drogie, a jego koszt, ze względu na tak niedopasowaną grupę odbiorców, raczej by się nie zwrócił;
  • algorytmy wyszukiwarek od tamtej pory ewoluowały na tyle, że obecnie oszukiwanie ich w ten sposób stało się praktycznie niemożliwie.

Dlatego warto rzetelnie opracować listę słów kluczowych, za pośrednictwem których, na naszą stronę trafią właściwi i wartościowi odbiorcy.

Słowa i frazy kluczowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!