https://lottiefiles.com/8881-wave

Szkolenie SEO Warszawa

Program szyty na miarę i maksimum uwagi.
Jeden trener na jednego uczestnika szkolenia.

Szkolenie dedykowane jest osobom początkującym, które chcą dowiedzieć się na czym polega SEO oraz pozycjonowanie i poznać podstawowe metody pozycjonowania stron internetowych. Możemy pracować na przykładowych stronach lub zająć się konkretną, Twoją stroną internetową (np. stroną firmową lub blogiem).  Szkolenie może przyjąć formę warsztatową – podczas szkolenia wykonamy audyt Twojej strony oraz analizę słów kluczowych, a także opracujemy strategię pozycjonowania.

Szkolenie indywidualne to, zgodnie z naszym doświadczeniem, najskuteczniejsza forma nauki pozycjonowania. Przed szkoleniem Kursant otrzymuje do wypełnienia ankietę z pytaniami dotyczącymi jego oczekiwań odnośnie szkolenia.  Podczas szkolenia krok po kroku pokażę czynności, jakie trzeba podjąć, aby stworzyć listę odpowiednich słów kluczowych, wykonać samodzielny audyt strony czy przygotować strategię pozycjonowania.

Więcej informacji oraz program szkolenia dostępny tutaj: https://wpwizard.pl/szkolenie-seo/

Sprawdź opinie Klientów o naszych szkoleniach:

Zapisz się na szkolenie – zarezerwuj termin:

Cena szkolenia SEO (indywidualnego): 2100 zł netto. Wystawiamy faktury VAT.

Miejsce szkolenia: Warszawa 

Cena szkolenia obejmuje

Całkowity koszt podstawowego szkolenia SEO indywidualnego wynosi 1800 zł netto od osoby (druga i trzecia osoba z tej samej firmy może wziąć udział w szkoleniu ze zniżką 20%).

Cena szkolenia SEO obejmuje:

  • szkolenie trwające ok. 7 h – najczęściej w godzinach 10 – 17 (czasami krócej, czasami dłużej – nie umawiamy się na konkretną liczbę godzin, tylko przejście krok po kroku całego materiału)
  • konsultacje i wsparcie merytoryczne (po szkoleniu),
  • imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu (na życzenie)
 

Wystawiamy faktury VAT. Warunkiem pewnej rezerwacji terminu szkolenia jest jego opłacenie.

Wsparcie merytoryczne

Po zakończonym szkoleniu otrzymujesz wsparcie merytoryczne. Zdajemy sobie sprawę, że są to dla naszych kursantów nowe tematy i trudno zapamiętać cały materiał w ciągu kilku godzin. Dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje mailowe dla naszych kursantów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu szkolenia.

Każde szkolenie możemy Także zaplanowac i przygotować wg. Państwa potrzeb i oczekiwań
Szkolenie SEO Warszawa - gdzie się odbywa?

Szkolenia odbywają się w pomieszczeniach szkoleniowych (korzystamy z sal wynajmowanych w sieci Regus).  Szkolenie może także odbyć się u Kursanta – w siedzibie firmy.

Sale wyposażone są w bezprzewodowy Internet i klimatyzację. Podczas przerwy można odpocząć i napić się kawy lub herbaty w salonie biznesowym.

W Warszawie szkolenie odbywa się w biurowcu przy ul. Grójeckiej 208 lub w innym ustalonym miejscu (np. Skylight Złote Tarasy, Warszawskie Centrum Finansowe, Sheraton Plaza, Wiśniowy Business Park, Rzymowskiego lub Marynarska i kilka innych lokalizacji).

Kursant może przyjść z własnym laptopem lub to my możemy zorganizować niezbędny sprzęt.

Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 28 opinii)