Uwaga! Najbliższe dostępne terminy szkoleń indywidualnych po 15 października 2019.


Indywidualne Szkolenie z WordPressa w Warszawie

Zapraszamy na szkolenie indywidualne z WordPressa – program szyty na miarę i maksimum uwagi. Jeden trener na jednego lub dwóch uczestników szkolenia.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE – ZADZWOŃ 500 067 709 LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Szkolenie indywidualne to, zgodnie z naszym doświadczeniem, najskuteczniejsza forma nauki tworzenia stron w WordPressie. Podczas  szkolenia zajmujemy się tylko i wyłącznie tworzeniem strony internetowej Kursanta. Przed szkoleniem Kursant otrzymuje do wypełnienia ankietę z pytaniami dotyczącymi jego oczekiwań odnośnie strony i szkolenia. Szkolenie obejmujące 100% praktyki w całości poświęcone jest tworzeniu zaplanowanej strony Kursanta. Trener krok po kroku pokazuje czynności, jakie trzeba wykonać aby uruchomić stronę, odpowiednio ją skonfigurować, zainstalować i dostosować odpowiedni motyw oraz rozbudować stronę o dodatkowe funkcjonalności.

W czasie szkolenia indywidualnego samodzielnie stworzysz swoją stronę internetową – stronę firmową, wizytówkę, blog, portfolio, stronę projektu, prosty sklep internetowy. Nauczysz się także nią zarządzać oraz wprowadzać niezbędne zmiany.

Cena indywidualnego szkolenia podstawowego: 899 zł netto (1105,77 brutto). Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy również na szkolenia rozszerzone, dwudniowe – program tutaj: https://wpwizard.pl/wordpress-dla-poczatkujacych-rozszerzone/

Miejsce szkolenia: Warszawa 


Przeczytaj opinie o szkoleniach

Szkolenie indywidualne krok po kroku

Ankieta preferencji

Otrzymujesz do wypełnienia ankietę dotyczącą strony internetowej, którą będziemy tworzyć podczas szkolenia. Odpowiadasz na pytania dotyczące wyglądu i funkcjonalności strony, a także tematów związanych z tworzeniem stron, które są dla Ciebie szczególnie ważne i które chciałbyś omówić podczas szkolenia.

Dobór motywu i wtyczek

Jeszcze przed szkoleniem wspólnie, wstępnie wybieramy motyw, na którym będziemy pracować (przesyłamy do Ciebie propozycje – wersje demo motywów). Na podstawie przesłanej ankiety dobieramy dla Ciebie odpowiednie wtyczki, które wspólnie zainstalujemy i skonfigurujemy podczas szkolenia (np. formularz kontaktowy, mapa Google, przyciski udostępniania, newsletter, statystyki itp.)

Szkolenie – tworzenie strony

Podczas szkolenia samodzielnie, krok po kroku tworzysz swoją stronę internetową, na podstawie wskazówek udzielanych przez trenera. Zaczynamy od instalacji WordPressa na serwerze, następnie instalujemy i konfigurujemy wybrany motyw oraz wtyczki. Otrzymujesz instrukcje dotyczące między innymi zarządzania stroną, wprowadzania na niej różnych zmian, aktualizacji, tworzenia backupów oraz przenoszenia strony na inny serwer.

Materiały dydaktycznie

Na zakończenie szkolenia otrzymujesz materiały dydaktyczne pomocne w dalszej nauce tworzenia stron internetowych w WordPressie – naszą książkę “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion) oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania.

Wsparcie merytoryczne

Po zakończonym szkoleniu otrzymujesz wsparcie merytoryczne. Zdajemy sobie sprawę, że są to dla naszych kursantów nowe tematy i trudno zapamiętać cały materiał w ciągu kilku godzin. Dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje mailowe dla naszych kursantów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu szkolenia.

Ramowy program szkolenia z WordPressa w Warszawie

 1. Od czego zacząć?
  • Co jest potrzebne do założenia strony internetowej
  • Wybór odpowiedniej domeny i hostingu
  • Instalacja i konfiguracja WordPressa
 2. Motywy
  • Dobór odpowiedniego szablonu graficznego
  • Gdzie i w jaki sposób szukać motywów?
  • Konfiguracja i dostosowywanie motywów
 3. Dodawanie wpisów i stron
  • Czym różnią się wpisy od stron?
  • Omówienie możliwości dodawania wpisów i stron
  • Kategorie i tagi – jak ich używać
 4. Dostosowywanie ustawień strony
  • Ustawienia wyświetlania wpisów, paginacji itp.
  • Ustawienia grafiki i mediów
  • Pozostałe ustawienia
 5. Zdjęcia i multimedia
  • Wstawianie zdjęć i filmów na stronę internetową
  • Tworzenie galerii zdjęć
  • Skąd brać zdjęcia do strony internetowej?
 6. Dostosowywanie paska bocznego i dodawanie widgetów
  • Jakie elementy warto umieścić w pasku bocznym?
  • Dostępne widgety
 7. Aktualizacje i backupy strony
  • Jak zrobić backup strony internetowej
  • Jak w bezpieczny sposób przeprowadzać aktualizacje
 8. Wtyczki – nieograniczone możliwości
  • Wybór wtyczek
  • Gdzie i w jaki sposób szukać wtyczek?
  • Konfiguracja i dostosowywanie wtyczek
  • Użyteczne wtyczki – przykłady (np. formularz kontaktowy, mapa strony, reklamy, integracja z portalami społecznościowymi i inne – w zależności od zainteresowań i potrzeb kursantów).

Jaką stronę jesteśmy w stanie stworzyć podczas szkolenia?

W czasie szkolenia indywidualnego samodzielnie stworzysz swoją stronę internetową – stronę firmową, wizytówkę, blog, portfolio, stronę projektu, prosty sklep internetowy. Nauczysz się także nią zarządzać oraz wprowadzać niezbędne zmiany.

Jeżeli mierzysz wyżej i chcesz nauczyć się tworzyć bardziej skomplikowane strony internetowe – np. bardziej zaawansowany sklep internetowy, portal ogłoszeniowy czy portal e-learningowy, również możemy Cię tego nauczyć – wtedy szkolenie trwa jednak nieco dłużej (jego czas trwania, dokładny zakres i koszt ustalamy indywidualnie).

Szkolenie WordPress w Warszawie – gdzie się odbywa?

Szkolenia odbywają się w pomieszczeniach szkoleniowych (korzystamy z sal wynajmowanych w sieci Regus).  Szkolenie może także odbyć się u Kursanta – w siedzibie firmy.

Sale wyposażone są w bezprzewodowy Internet i klimatyzację. Podczas przerwy można odpocząć i napić się kawy lub herbaty w salonie biznesowym.

W Warszawie szkolenie odbywa się w biurowcu przy ul. Grójeckiej 208 lub w innym ustalonym miejscu (np. Skylight Złote Tarasy, Warszawskie Centrum Finansowe, Sheraton Plaza, Wiśniowy Business Park, Rzymowskiego lub Marynarska i kilka innych lokalizacji).

Kursant może przyjść z własnym laptopem lub to my możemy zorganizować niezbędny sprzęt.

Kto prowadzi szkolenia?

Szkolenia indywidualne prowadzi Agnieszka Ciborowska – autorka portalu o tworzeniu stron w WordPressie wpiwzard.pl oraz książek „WordPress da początkujących” (wyd. Helion, grudzień 2017) oraz “WordPress 5 dla początkujących” (wyd. Helion, lipiec 2019). Od kilkunastu lat hobbystycznie i zawodowo zajmuje się tworzeniem stron internetowych (zarówno od podstaw jak i na platformie WordPress).  Autorka i redaktorka portali internetowych o różnorodnej tematyce.

Ile kosztuje szkolenie indywidualne z WordPressa w Warszawie?

Całkowity koszt podstawowego szkolenia indywidualnego wynosi 899 zł netto (1105,77 brutto) od osoby (druga i trzecia osoba może wziąć udział w szkoleniu ze zniżką 30%).

Cena szkolenia obejmuje:

 • dobór motywów i wtyczek, doradztwo w zakresie planowanej strony,
 • konsultacje i wsparcie merytoryczne (po szkoleniu),
 • szkolenie – ok. 7 h – najczęściej w godzinach 10 – 17 (czasami krócej, czasami dłużej – nie umawiamy się na konkretną liczbę godzin, tylko przejście krok po kroku całego materiału – szkolenie kończy się, gdy strona jest gotowa,
 • materiały dydaktyczne – książka “WordPress 5 dla początkujących” oraz zbiór zadań do samodzielnego wykonania,
 • napoje podczas szkolenia – kawa i herbata,
 • ewentualny dojazd do Kursanta (na terenie Warszawy i okolic – w przypadku innych miast koszt ustalamy indywidualnie)
 • imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu

Wystawiamy faktury VAT. Warunkiem pewnej rezerwacji terminu szkolenia jest jego opłacenie.

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu indywidualnym?

W szkoleniu indywidualnym zazwyczaj bierze udział jeden Kursant. Maksymalnie mogą wziąć w nim udział 2-3 osoby (2 i 3 osoba otrzymuje zniżkę 30%). Każda osoba pracuje na osobnym komputerze i robi osobną stronę, jednak z zastrzeżeniem, że wszyscy w czasie szkolenia wykonują taką samą stronę (tzn. mającą taki sam motyw i funkcjonalności).

Rezerwacja szkolenia

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE – ZADZWOŃ 500 067 709 LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Więcej informacji: 500 067 709 lub info@wpwizard.pl