https://lottiefiles.com/8881-wave

Dodawanie motywu

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Jeżeli chcesz dodać nowy motyw do swojej instalacji WordPressa, przejdź do zakładki Wygląd > Motywy, a następnie wybierz opcję „Dodaj nowy”.

Motywy

Motywy możesz wybierać z oficjalnego katalogu WordPressa, a także wgrywać wersje instalacyjne motywów bezpośrednio ze swojego komputera.

Jeżeli chcesz zainstalować motyw z oficjalnego katalogu WordPressa, wystarczy, że go znajdziesz, używając wyszukiwarki lub filtrów, najedziesz na niego kursorem i klikniesz przycisk „Zainstaluj”. Po automatycznej instalacji, będziesz mógł motyw podejrzeć na żywo i włączyć na swojej stronie.

Jeżeli posiadasz motyw z innego źródła (lub z oficjalnego katalogu WordPressa, ale ściągnięty na dysk), możesz go dodać wybierając opcję Dodaj nowy > Wyślij motyw na serwer.
[the_ad id=”1814″]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!