https://lottiefiles.com/8881-wave

Dodawanie nowego użytkownika

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Dodawanie nowego użytkownika w WordPressieJako administrator możesz oczywiście nie tylko edytować dane użytkowników, ale również dodawać nowych. Po wybraniu opcji „Dodaj nowego” pojawi się formularz, który należy uzupełnić o następujące dane:

  • Nazwa użytkownika (wymagane) – używana do logowania,
  • E-mail (wymagane),
  • Imię, nazwisko, strona internetowa,
  • Hasło (wymagane) – z możliwością wysłania ustawionego hasła nowemu użytkownikowi na maila,
  • Rola – patrz niżej.

Użytkownicy mogą również zarejestrować się sami (o ile dałeś im taką możliwość, zaznaczając opcję „Każdy może się zarejestrować” w ustawieniach ogólnych strony).

Osoba, które chce się zarejestrować na stronie, musi przejść do formularza logowania (domyślnie znajdującej się pod adresem http://adresstrony.pl/wp-login.php – możesz umieścić link do niego w jakimś widocznym miejscu na stronie).

Po kliknięciu w link „Zarejestruj się”, znajdujący się poniżej pól do wpisywania danych, przyszły użytkownik musi wypełnić dwa pola – nazwę użytkownika oraz email (pierwsze hasło, z możliwością jego zmiany po zalogowaniu, zostanie wysłane mailem na podany adres).

Rejestracja użytkownika w WordPressie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!