https://lottiefiles.com/8881-wave

Galeria

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Jeżeli chcesz dodać do wpisu (lub strony) nie jedno, tylko kilka zdjęć, masz dwa rozwiązania do wyboru – możesz wstawiać każdy plik po kolei lub utworzyć galerię.

Tworzenie galerii

Aby to zrobić, wybierz zakładkę Utwórz galerię (w oknie dodawania mediów), wybierz pliki, które chcesz do niej dodać, a następnie naciśnij przycisk „Stwórz nową galerię” (znajdujący się w prawym dolnym rogu okna).

Wyświetli się ekran edycji galerii, z poziomu którego możesz:

  • podpisać obrazki (nadać im etykiety),
  • ustalić kolejność obrazków w galerii (odwracając ich kolejność lub układając je w dowolnym porządku, przeciągając i upuszczając zdjęcia w odpowiednich miejscach – można także wybrać kolejność losową),
  • wybrać, czy obrazki w galerii mają być odnośnikami do stron załącznika czy plików multimedialnych (czy mają nie być odnośnikami),
  • zadecydować w ilu kolumnach powinny się wyświetlać zdjęcia i w jakim rozmiarze (miniatury, średnie, duże).

[the_ad id=”1814″]

Edycja galeriiEdycja galerii

Oczywiście raz wstawioną galerię możesz później edytować lub usunąć – w tym celu kliknij na nią we wpisie. Tak jak w przypadku obrazka, na górze pojawi się okienko z opcjami. Po kliknięciu w ikonę ołówka zostaniesz przeniesiony do ekranu edycji galerii.

Wordpress Galeria

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!