https://lottiefiles.com/8881-wave

Import

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

W zakładce Import znajduje się lista wtyczek, umożliwiających import wpisów i komentarzy, a niekiedy również użytkowników, kategorii, tagów i własnych pól z innych popularnych platform do blogowania:

  • Blogger
  • LiveJournal
  • Movable Type i TypePad
  • Tumblr

Można także zainstalować i użyć wtyczkę ułatwiającą przenoszenie treści z innej strony, opartej na WordPressie.

Ponadto w zestawie narzędzi do importu znajdziemy wtyczkę, umożliwiającą zassanie treści z kanału RSS, oraz listy odnośników w formacie OPML (BlogRoll).

Konwerter Kategorii i Tagów pozwala z kolei, jak sama nazwa wskazuje, na zamianę kategorii na tagi oraz tagów na kategorie.

Po zaimportowaniu zawartości strony warto sprawdzić czy wszystko się prawidłowo przeniosło, gdyż niekiedy potrafią wystąpić problemy, np. z prawidłowym formatowaniem treści wpisów.

Wordpress Import

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!