https://lottiefiles.com/8881-wave

Media

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Wpisy i strony w WordPressie można (i powinno się) oczywiście urozmaicać różnego rodzaju plikami multimedialnymi. Aby dodać je do wpisu, ustaw kursor w miejscu, w którym chcesz aby się pojawiły (na przykład pomiędzy pierwszym, a drugim akapitem) i kliknij w znajdujący się ponad edytorem przycisk „Dodaj medium”. Otworzy się ekran wyboru mediów, pozwalający na wstawienie, na kilka różnych sposobów, plików do wpisu . Opiszę je na przykładzie najczęściej dodawanych plików, jakimi są obrazki.

[the_ad id=”1814″]

Wordpress Media

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!