https://lottiefiles.com/8881-wave

Menu wielopoziomowe

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

WordPress pozwala także na tworzenie menu wielopoziomowych, czyli takich, w których niektóre odnośniki są podległe w stosunku do innych (przykład poniżej).

Aby stworzyć odnośnik podległy innemu:

  • przenieś go pod odnośnik, który ma być nadrzędny w stosunku do niego (za pomocą linków w dół / w górę lub techniki „Przeciągnij i upuść”),
  • naciśnij link „Pod [Nazwa odnośnika, który ma być nadrzędny]” lub użyj techniki „Przeciągnij i upuść”, przesuwając wybrany odnośnik podrzędny pod odnośnik nadrzędny, zostawiając niewielki margines (wcięcie) z lewej strony.

Analogicznie można tworzyć nieograniczoną liczbę kolejnych poziomów menu.

Wielopoziomowe menu przydają się nie tylko do tworzenia rozbudowanych spisów treści złożonych z podstron. Doskonale sprawdzają się także jako listy odnośników prowadzących do archiwów kategorii i podkategorii wpisów.

Po ułożeniu swoich pozycji menu w odpowiedni sposób nie zapomnij nacisnąć przycisku „Zapisz menu”.

Menu wielopoziomowe w WordPressieWordpress Menu wielopoziomowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!