https://lottiefiles.com/8881-wave

Paski boczne

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Pasek boczny to pionowa kolumna, będąca elementem większości szablonów w WordPressie. W większości motywów występuje jeden lub dwa paski boczne (układ dwukolumnowy lub trzykolumnowy). Część motywów umożliwia wybór spośród kilku układów pasków bocznych.

W większości przypadków paski boczne zawierają widgety, czyli elementy (moduły) wypełnione różnego rodzaju treścią.

W poniższym przykładzie, pasek boczny ma kolor ciemnofiloetowy, a widgety są otoczone czerwonymi ramkami (menu, wyszukiwarka i aktualności):

Paski Boczne

W podstawowej wersji WordPressa i w domyślnym szablonie możemy korzystać tylko z jednego paska bocznego, który służy do wyświetlania takich samych widgetów na całej stronie – we wszystkich wpisach i na wszystkich stronach. Niemniej jednak istnieje wiele wtyczek, które umożliwiają tworzenie oddzielnych pasków bocznych dla różnych podstron.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!